פרקט לבן מחיר

אף אחד לא אוהב להיות כמו כולם – כל אחד רוצה להיות מיוחד! גם כשמחליטים לעצב את הבית, אין כמו טביעת האצבע הייחודית של בני הבית. בגלל זה כדאי לבחור דווקא בפרקט לבן!

לייעוץ חינם, חייגו עכשיו לרויאל פרקטים: 072-3340-710

המראה הקלאסי שהפרקט הלבן מעניק לבית הוא הסיבה העיקרית שהופכת אותו לכל כך מיוחד. פרקט לבן מאפשר להתאים את רצפת הבית לעיצובים עדכניים ומרשימים יותר. אבל כדי להבין באמת כמה מיוחד המראה שפרקט לבן מאפשר, מומלץ להגיע לרויאל פרקטים ולראות מקרוב את סוגי הפרקטים הלבנים.

לשלם עבור פרקט לבן מחיר משתלם יותר

מכיוון שישנם כמה סוגים שונים של פרקטים לבנים, בצורת פרקט עץ או למינציה, שאלת המחיר תמיד מרחפת באוויר בכל הנוגע אליהם. מכיוון שהפרקטים הללו עוברים במקרים רבים צביעה מיוחדת מיד כאשר הם מגיעים ארצה, מחירם יהיה מעט גבוה יותר משאר הפרקטים. אבל ברויאל פרקטים תוכלו למצוא עבור פרקט לבן מחיר הוגן, שהופך את רכישת הפרקט למשתלמת יותר! מעבר לפרקט הלבן, מחירי הפרקטים ברויאל פרקטים נעים בין 40 ש"ח ל-400 ₪ בלבד.

שינוי קונספציה בעיצוב הבית

פרקט בבית הוא כשלעצמו הצהרה אופנתית, אבל למה לא ללכת איתה עד הסוף? אין כל רע כמובן בפרקט בצבעי העץ הרגילים, אבל פרקט לבן הופך הכל לקסום ומרשים יותר. היכולת לייצר באמצעות הפרקט קונספט עיצובי מיוחד, היא שמפיחה רוח חיים גם בחדרים שנחשבים למשעממים יותר.

טיפול בפרקט לבן

כמובן שפרקט מיוחד שכזה מצריך השגחה בכמה נושאים:

  • לכלוך: פרקט לבן רגיש יותר מפרקטים אחרים ללכלוכים בשל צבעו, ולכן חשוב להקפיד על ניקיונו וכך לשמר על הקסם הייחודי שהוא מייצר. למרות זאת, לא מדובר בעבודה מפרכת, כיוון שניקיון זריז מספיק כדי לעורר מחדש לחיים את הפרקט הלבן.
  • שטיפה: בדומה לשאר הפרקטים – אין להשתמש במים על פרקט לבן ובוודאי שלא לשטוף אותו. במקום מים יש להשתמש בחומרי ניקוי ייחודיים לפרקטים, אותם קל ונגיש לקנות.
  • סימנים על הפרקט: בניגוד למה שניתן לחשוב, פרקט לבן אינו רגיש לשריטות יותר מכל פרקט אחר. אך עדיין, בדומה לפרקטים אחרים, יש להיזהר בעת הזזת רהיטים עליו, ופעולות שעלולות לייצר בו פגמים ושריטות.

זכרו – למרות שמדובר בהקפדה מרובה יותר, כשמדובר בפרקט מהאגדות זה שווה כל רגע.

אנו ברויאל פרקטים מתאימים לכם פרקט לבן מחיר הוגן וריאלי, שיאפשר גם לכם לעצב את בית החלומות שלכם. אתם מוזמנים לשמוע עוד על הפרקטים הלבנים שלנו בטלפון: 072-3340-710

התגובות סגורות

דילוג לתוכן