פרקט למינציה זול

פרקט למינציה זול, במחירים כאלה שמשתלמים לכם באמת, תוכלו למצוא רק ברויאל פרקטים. אמינות ושירות זה השם השני שלנו, כי על איכות ושירות לא מתפשרים!

התקשרו עכשיו: 072-3340-710 הייעוץ חינם!

גם אם החלטתם לרכוש פרקט למינציה זול, אין זה אומר שתקבלו מוצר פחות איכותי. ומלבד זאת, יש דרכים רבות לשמור עליו לאורך שנים. טיפול נכון בפרקט הלמינציה שלכם יאריך את חייו באופן משמעותי, והוא ישמור עליו מפני חבלות. כשמדברים על פרקט למינציה זול, לא בהכרח מדברים על פרקט לא איכותי: הכל תלוי במחירי היצרן, בארץ המוצא, ומחיר העסקה הכולל מבצעים והנחות מיוחדות.

פרקט למינציה זול – מחיר טוב ואיכות טובה הולכים יחד

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים לרצף את החלל שלהם בפרקט, ובייחוד בפרקט למינציה. הדרישה הגבוהה של המוצר גרמה ליצרנים לחפש דרך להוזיל עלויות, ובכך להפוך את הפרקט לנגיש יותר עבור כלל האוכלוסייה. העובדה שהפרקט מיוצר בסין ולא באירופה, מוזילה באופן משמעותי את המחיר, אך היא לא בהכרח מעידה על איכות פחות טובה. גם העובדה שפרקט למינציה מיוצר מחומרים סינטטיים ולא מעץ טבעי מוזילה בהרבה את עלויות הייצור, וגם כאן, לא מדובר במוצר איכותי פחות – לפעמים אפילו ההפך הוא הנכון.

טפלו בו באהבה

יש כמה דברים ששווה לדעת על אחזקת הפרקט, כך שגם אם בחרתם פרקט למינציה זול יחסית, תוכלו לשמור עליו לאורך זמן: ראשית, פרקט למינציה לא אוהב מים. אם נשפך משהו על הפרקט, עדיף לנקות ולייבש מיד. פרקט נוטה לספוג מים, מה שיגרום להתנפחות ולכתמים עליו, ולפגימה באיכותו. בנוגע לשטיפה וניקוי, אתם לא חייבים חומר לניקוי פרקטים, ואין סיבה לשפוך דליים של מים על הרצפה. מספיק לטאטא, לשאוב אבק, להעביר סמרטוט לח ולייבש מיד– והפרקט מטופל – מאוד נוח ופרקטי. כמו כן,  מומלץ להחליף את הרגליים או הגלגלים של הרהיטים ברגליים מגומי, ולהניח מתחתיהם פיסות לבד, בכדי למנוע שריטות וחבלות בפרקט.

הפרחת המיתוס – יקר זה איכותי

לפעמים אין שום צורך בפרקט יקר וברמת עמידות גבוה. פרקט למינציה זול, שמחיריו נעים בין 40-400 ₪ למטר, עשוי בהחלט להספיק לצרכים שלכם. השתדלו כמובן לשמור עליו, ולטפל בו נכון כדי שתוכלו ליהנות ממנו עוד שנים רבות וארוכות. והאמת, שהטיפול בו אינו קשה בכלל!

רויאל פרקטים מבטיחה לכם פרקט למינציה בזול, ובאיכות מעולה! שירות מעולה ואדיבות הם בעדיפות ראשונה אצלנו. ההשקעה שלכם הכי תשתלם!

התקשרו עוד היום! 072-3340-710

התגובות סגורות

דילוג לתוכן