פרקט פולימרי מחיר

פרקטים הם פסגת השאיפות של כל מי שחולם לעצב את הבית שלו באופן מושקע. אנו ברויאל פרקטים מציעים לכם פרקט פולימרי מחיר הוגן ובאיכות ללא פשרות!

חייגו עכשיו לייעוץ חינם: 072-3340-710

היום כולם מבינים מהם היתרונות של החמימות והרושם החיובי שפרקטים מסוגלים להכניס לבית. היכולת שלהם להפוך כל מקום פשוט ואפרורי למעוצב ומרשים היא בהחלט מעוררת כבוד. אך אנשים רבים חוששים להחליף את הרצפה הישנה בפרקט חדש ומדליק, בעיקר בגלל סיבה אחת: הטיפול בפרקט. הרי פרקטי עץ רגישים ביותר למים ולא ניתן לשטוף אותם. בגלל זה יותר ויותר אנשים בוחרים כיום בפרקטי פולימרי.

מה זה פרקט פולימרי?

כמו פרקט הלמינציה, גם הפרקט פולימרי מחיר הוא למעשה פרקט סינטטי דמוי עץ, וניתן להתקין אותו מבלי לחשוש משריטות ועיוותים. אך בשונה מפרקט הלמינציה, את פרקט הפולימרי ניתן לשטוף במים, ולא צריך לנקות אותו רק באמצעות מטליות לחות. אנו ברויאל פרקטים מציעים לכם פרקטי פולימרי, ועוד מגוון פרקטים – במחירים נוחים ובכל רחבי הארץ.

פרקט פולימרי מחיר משתלם לכל הבית

פרקט פולימרי מהווה למעשה את הגרסא החדישה והמתקדמת ביותר של פרקטי הלמינציה. הסיבה לכך היא פשוטה: מדובר בפרקט שאינו ניזוק ממים, ושמאפשר רטיבות או שטיפה ללא חשש מהרס הפרקט או עיוותים שייווצרו כתוצאה מכך. פרקט פולימרי מעניק את המראה המרשים של עץ, וזאת במגוון דוגמאות וגוונים, ללא החששות הנלווים לניקיון. אפשר גם לשטוף איתו את הבית וגם להתקינו בכל מקום בבית – כולל במקומות שמוגדרים בדרך כלל כבעייתיים עבור פרקטים: חדר המקלחת, חדר הכביסה והמטבח. כך, אפשר ליהנות גם מבית נקי ושטוף וגם מפרקט איכותי ומרשים.

מחיר הולם ומשתלם עבור פרקט פולימרי

היום כבר לא מספיק למצוא את הדבר המושלם, אלא צריך לחפש גם את המקום המושלם שיספק אותו. למרבה המזל, בכל הנוגע לפרקטים – רויאל פרקטים עושה את העבודה בשבילכם, ועל הצד הטוב ביותר: שירות אדיב ומקצועי, תוך סיפוק הפרקטים האיכותיים ביותר, במחירים טובים והוגנים. למעשה, המחירים של כל סוגי הפרקטים שלנו נעים בין 40 ₪ ל-400 ₪ בלבד, והמחיר משתנה בהתאם לסוג הפרקט. יש כמה אלמנטים שצריך להתחשב בהם בבחירת פרקט פולימרי מחיר, איכות ואחריות. אנו ברויאל פרקטים מציעים את כל אלה – והרבה יותר.

פרקט פולימרי הוא לא רק איכותי ועמיד בפני מים – הוא גם נראה נפלא!  ניתן להגיע לרויאל פרקטים ולהתרשם מסוגי הפרקטים השונים, או לקבל עוד פרטים בטלפון: 072-3340-710.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן