איך בוחרים מיטה זוגית בהתאם לפרקט בחדר השינה

חדר שינה ועיצובו מחדש – זו יכולה להיות משימה לא פשוטה. אנחנו מתעכבים על כל פרט קטן ורוצים שהכול יהיה מושלם. המיטה צריכה להתאים לרהיטים שצריכים להתאים לפרקט. אבל איך באמת עושים את זה נכון, ואיך בוחרים מיטה זוגית בהתאם לפרקט בחדר שינה? על כך במאמר זה.

חדר שינה הוא מקום המנוחה שלכם – שמרו עליו

חדר שינה זה החדר בו אנחנו מבלים ברמה הפרטית והאינטימית ביותר. הוא החדר החשוב ביותר עבורנו גם מבחינת נוחות. חדר שינה ראשי עבור זוג צריך להיות מעוצב בצורה מיוחדת כך שיתאים לחלל  הכללי ולאווירת הבית.

וכאן נכנסת לתמונה המיטה

מיטות, בפרט מיטות מעוצבות, מיטות מיוחדות, מיטות מרופדות, מיטות עם ארגז או מיטות וחצי צריכות להתאים את עצמן לפרקט שעליו הן מונחות. חשוב להגן על הפרקט מפני מיטות שלא מותאמות אליו ויכולות אף להרוס אותו. החדר שאמור להיות מקום המנוחה שלנו עלול להינזק כתוצאה מכך ולהידרש לתיקונים תכופים. על מנת להימנע מתיקונים מיותרים עקב שחיקה של הפרקט, עלינו לוודא כי המיטה עליה אנחנו ישנים לא תהרוס את הפרקט היפה שלנו.

חשוב להתאים מיטה לפרקט

בחדר שינה זוגי יש להתאים את העיצוב בכל פרמטר. פרקט בחדר מעניק אווירה אחרת, אבל המיטה צריכה להתאים לו ולהתאים גם לעיצוב ולרצונות של האנשים הגרים באותו החדר. פרקטים שונים יכולים להשתלב עם מיטות שונות. ודאו איזה פרקט קיים אצלכם בחדר ואיזה טיפול הוא דורש בהקשר לרהיטים שונים. מיטה זוגית בחדר שינה המונחת על פרקט יכולה לגרום לפרקט לשחיקה ובלאי מוקדם. עליכם לוודא כי הפרקט חזק ועמיד ושהוא יכול להחזיק מעליו את כל סוגי המיטות. במידה ולא, בדקו איזו היא המיטה המתאימה ביותר עבור הפרקט שלכם. רצוי להתייעץ עם חברה מקצועית ובעלת ניסיון כמו למשל חברת big sleeper. שייתן לכם את הטיפים הטובים ביותר.

ולסיום, אם כבר עסקנו בפרקטים – מהם היתרונות בפרקט בחדר שינה?

  • הפרקט משלים את המראה – פרקט בחדר שינה משלים את המראה הביתי, הנעים והכפרי שאנחנו מנסים לייצר בחדר השינה. במידה ואתם מעוניינים במראה בוהמי ומודרני יותר, ניתן להשתמש בפרקט בצבעים אפורים שיכול להתאים לקו המודרני.
  • פרקט נעים למגע ומספק חמימות – פרקטים בחדר שינה הם פלוס גדול מאוד למי שאוהב ללכת יחף. הרצפה הקרה לא תקרר אתכם ובמקומה יפגשו את כפות רגליכם חמימות של פרקט ונעימות של רצפת עץ. פרקט בחדר השינה יוכל לגרום לכם לנוחות רבה.
  • פרקטים הם עמידים לאורך זמן – פרקט הוא סוג של ריצוף מיוחד המעניק מלבד חמימות, גם הבטחה לעמידות לאורך זמן. פרקט נשאר חסין לזמן רב ולא מתבלה, אם השימוש בו ייעשה נכון ואם הניקיון שלו יתבצע באופן תדיר.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן