איך מעצבים בית באמצעות פרקטים

רוצים להחליף את ריצוף הבית לריצוף פרקט? דעו לכם, שריצוף פרקט, יכול לשנות את כל עיצוב הפנים של הבית. החל משילוב הגוונים בסלון ובמטבח, ועד להשפעת התאורה על הבית. אם אתם מחפשים חנות שמוכרת לכם אריחי פרט איכותיים שיעצבו לכם מחדש את הבית, כדאי לכם לפנות ל"רויאל פרקטים".

איך ריצוף פרקט משפיע על התאורה של הבית?

לצבע הריצוף, יש השפעה על התאורה של הבית. כאשר בוחרים בריצוף פרקט בצבע בהיר, נוצר החזר אור של קרני השמש, וכך הבית מואר. לעומת זאת, ריצוף בצבע כהה, לא יוצר החזר אור, וכך קרני השמש החודרים מהחלון- מאירים פחות את הבית. איך תדעו איזה צבע פרקט לבחור? לשכם כך, מומלץ לכם לקחת יועץ תאורה, שימליץ לכם על שילוב נכון של גוון תאורה, מול גוון הפרקט. "רויאל פרקטים", מספקת לכם ייעוץ בחינם. חלק מהייעוץ, כולל שילוב גוון הפרקט, במכלול הגוונים של עיצוב הבית.

החומר של ריצוף הפרקט- יוצר אווירה.

פרקט תלת שכבתי

לא רק הגוון של הפרקט, נותן את האווירה בבית. גם החומר ממנו עשוי ריצוף הפרקט, יוצר אווירה. למשל: כאשר בית מרוצף בארחי פרקט מעץ מלא, או מעצים אחרים- יהיה לבית סגנון כפרי. כאשר הבית יהיה מרוצף בפרקט PVC, או בפרקט אחרי העשוי מפולימרים- יתאים יותר לעצב את הבית בסגנון מודרני.

איזה חומר כדאי לבחור לאריחים באמבטיה?

אם בחרתם לרצף את הבית בריצוף פרקט מעץ, מומלץ לכם לשים אריחי פרקט מחומר אחר באמבטיה. האריחים באמבטיה, צריכים להיות עשויים מפולימרים שלא חדירים למים, ולא נהרסים במים.

אפשר לחמם את הבית עם ריצוף פרקט תלת שכבתי!

ריצוף פרקט לבית, תורם לא רק ליופי. ריצוף פרקט עץ, יוצר בידוד ברצפה, שיוצר חימום של הרצפה והבית החורף. סוג ריצוף שמחמם את הבית, הוא ריצוף פרקט תלת שכבתי. בריצוף זה, יש 3 שכבות של אריחים. עובי כל שכבה- 15 ס"מ. וכך יש לרצפה בידוד, וחימום טבעי.

איך כדאי לרצף את הגינה?

איזה סוג ריצוף כדאי לבחור עבור הגינה? לריצוף אבן יש חסרונות. בחורף- רצפות האבן נרטבות. לכן, מומלץ לרצף את הגינה בפרקט. אריחי הפרקט שירוצפו בגינה, צריכים להיות מצופים בלמינציה, ועמידים נגד מים. למעשה, עדיף לייצר אריחי פרקט מפולימרים עמידים נגד מים. כאשר בוחרים צבע לאריחי הפרקט בגינה, מומלץ לבחור גוון חום כהה לאריחים.

מדוע כדאי לכם לרצף את הבית עם "רויאל פרקטים"?

משום, ש"ברויאל פרקטים", תוכלו לרכוש את כל סוגי האריחים של ריצוף פרקט. אנו מייצרים אריחים מסוגים שונים מעץ, לצד אריחים מחומרים מלאכותיים.

אילו אריחים מעץ אנו מייצרים?

אנו מייצרים אריחים מעץ מלא, עץ במבוק, עץ אלון. בנוסף, אנו מוכרים פרקט תלת שכבתי איכותי מאריחי עץ.

אילו אריחי פרקט מחומרים מלאכותיים אנו מייצרים? אריחי PVC, פרקטים מפולימרים שונים, חלקם עמידים במים. פרקט קוויק סטפ, פרקט קרונו, ועוד.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן