בהיר או כהה – איזה פרקט מתאים לביתכם

בשנים האחרונות רואים פרקטים כמעט בכל דירה בישראל. המשטחים הנוחים כבשו את הציבור ובמקרים רבים הלקוחות מעדיפים להתקין פרקטים בכל הדירה, או בחדרים בלבד.

ההיצע העצום העומד בפני הלקוחות מאפשר להם לרכוש פרקטים טבעיים או פרקטים למינציה שהוא סינתטי. בשתי האופציות מדובר במוצרים איכותיים מאד בגימור מעולה שמתאימים מאד לכל דירה.

כאשר בוחנים כמה אפשרויות של דירות למכירה בעפולה, אפשר לראות באופן ברור כי הפרקט הוא חלק אינטגרלי בעיצוב של רוב הדירות, לאור היתרונות הרבים שלהם.

עיצוב הדירה תוך שימוש בפרקטים

כאשר קונים דירה חדשה או משפצים מהיסוד דירת יד שנייה, הלקוחות שוכרים מעצב פנים שילווה אותם, כדי ליצור דירה יפהפייה ופרקטית התואמת את הצרכים של בני הבית.

מעצב הפנים מייעץ לבני הבית בנושאים רבים וגם לגבי ההחלטה לגבי הדגמים של הפרקטים שיהיו המתאימים ביותר לכל דירה, לאור המבחר העצום הקיים בתחום זה.

שימוש בפרקטים בגוון כהה

הפרקטים הכהים כוללים גוונים כהים של עץ כמו חום אגוז, אפור כהה מאד או שחור. התאמה של פרקט כהה היא אידאלית עבור דירות בעלות קו עיצובי אקסקלוסיבי או קלאסי שבהן המעצב ניתב את העיצוב תוך ניצול האור הטבעי שחודר הביתה ושופך אור רב על כל החללים.

הפרקטים הכהים מתאימים למרחבים שבהם נבחרו רהיטים או אלמנטים בהירים כמו שולחן בהיר בסלון מזנון לבן או רגליים בצבע בהיר בריהוט הממוקם בסלון שגם גווניו הם בהירים כמו ריפוד בצבע מוקה בהיר או אפור בהיר. כאשר קיים קונטרסט של הגוונים, נוצר שילוב מרהיב של המראה הכללי של החלל.

שימוש בפרקטים בגוון בהיר

גוונים בהירים של פרקטים הם צבעי אלון, ליבנה, אפור בהיר, מוקה, עץ טבעי או לבן. הגוונים הללו ישולבו בבתים שהקו העיצובי שנבחר בהם הוא הסגנון הנורדי, שבו יש כמות קטנה יחסית של פריטי ריהוט בצבעים רכים במרחב הבית. לכן הפרקט באחד הגוונים הבהירים, הוא יפהפה ובולט לעין.

אם הבחירה של הלקוחות היא בקו עיצובי כפרי, או מודרני הפרקט הבהיר ייצור קונטרסט של צבעים מול הרהיטים שהם בצבעים דומיננטיים כמו חום על גווניו השונים בעיצוב הכפרי וצבעים תוססים באופציה של העיצוב המודרני. לכן גם באפשרויות הללו נראותו של הפרקט הבהיר תבלוט ותיצור נראות מדהימה של הבית.

יש להביא בחשבון שמכיוון שהבחירה היא על גוונים בהירים של פרקטים, יהיה צורך להשקיע מעט יותר מהרגיל בניקיון, אך לאור העובדה שהתחזוקה של הפרקטים היא מאד קלילה, זה לא יגזול זמן או מאמץ רב.

המטרה של לקוחות רבים היא לבדל את נראותו של הבית שלהם משלל בתים אחרים ולכן בעיצוב נכון הכולל חשיבה קדימה יוצרים את המרקם ואת האיזון הנכון והמתאים ביותר לדירה.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן