גלו מהו העיצוב המושלם של חדר לילדים קטנים

מעצבים חדר לילדים? תוכלו להתקין בו פרקט ולהעניק לו מראה ייחודי

חדר השינה של הילדים הוא למעשה הממלכה הפרטית שלהם, בתוך הבית. עיצוב של חדר לילדים צריך להתמקד במתן מענה לצרכים שלהם, בכל גיל. עבור קטנטנים, מדובר במרחבי משחק ויכולת להרגיש בטוחים. עבור ילדים בגיל בית הספר היסודי, זהו המקום להכין בו שיעורי בית בשלווה ולמתבגרים – זוהי הדרך להשגת פרטיות, בגיל שבו הכי זקוקים לה. עיצוב נעים לעין שיהיה גם נוח לתחזוקה, מתחיל מרצפת פרקט יפהפייה שנותנת את האור לחדר כולו.

פריטים שמכניסים בתוך חדר לילדים

עבור כל שלב בחיים כדאי לעצב את החדר של הילד בצורה קצת שונה. זכרו שתמיד אפשר לקשט את החדר ו"להלביש" אותו, להוסיף לו אביזרים לאחסון של כלי נגינה לילדים או צעצועים ומשחקים, ספרים או נעליים אפילו – בהתאם לגילו של הילד. כדאי להתחיל ברכישה של ריהוט כמו מיטה וארון בדגמים שאינם טרנדיים אלא משדרים קלאסיקה, כלומר רהיטים שצבועים בגוונים רגועים וללא הדפסים צבעוניים מדי.

הרעיון הוא שהמיטה והארון ימשיכו לאורך שנים עם הילד – כמובן, כשמדובר במיטת יחיד – עד לבגרותו, כאשר השינויים וההתאמה לשלב בחיי הילד יבואו לידי ביטוי בפריטים אחרים שיונחו בחדר ויאפשרו את ניהול חיי היום יום של ה"דייר" בהתאם לצרכיו. אלו יכולים להיות רהיטים גדולים כמו שולחן כתיבה וכוננית, אך גם פריטים קטנים כמו תמונה או פוף, שמוסיפים את הנוחות או היופי לחדר והופכים אותו לבוגר יותר, ככל שהילד עצמו מתבגר.

מדוע כדאי להתקין פרקט בחדר?

אחד מהחסמים העיקריים של אנשים מהתקנת פרקט, הוא נושא העמידות שלו בפני חומרי ניקוי. חשוב להבין, שהטכנולוגיה של פעם היא לא זו של היום והדגמים של הפרקט הם עמידים הרבה יותר ולמעשה – אתם יכולים לבחור מתוך מגוון עצום של דגמים, את סוג הפרקט שיגרום לחדר הילדים שלכם להיראות הכי טוב שיש ויתרה מכך גם לנקותו בקלות רבה.

מי שיש לו פרקט בבית יוכל להעיד, שרצפת פרקט תמיד נראית נקייה ובפועל קל מאוד לנקות אותה, במיוחד כאשר שומרים על שגרת טאטוא, שהיא בכל מקרה הדרך העדיפה ביותר לסילוק לכלוכים במקרה של פרקטים. אם אתם מתעקשים "לעשות ספונג'ה", תוכלו לרכוש נוזל לניקוי פרקט ולזכור כי אסור לשפוך מים על רצפת הפרקט, אלא מומלץ לטבול את הסמרטוט ולסחוט אותו היטב ואז רק לנגב את הרצפה עם הבד הרך והמגב.

פרקט הוא פתרון יפהפה וחסכוני לעיצוב הבית

רצפת פרקט מייצרת חיפוי והגנה על מרצפות הבית ושומרת עליהן לאורך זמן. תחזוקה נכונה תשמר גם את הפרקט שלכם כשהוא במיטבו, לשנים ארוכות מרגע ההתקנה. מדובר בפעולת התקנה פשוטה, קצרה יחסית (שעות ספורות לבית שלם) וכזו שתייצר מראה מעניין וייחודי אצלכם בבית, בפרט אם חלק מהבית נותר עם רצפה סטנדרטית וחלקו, למשל חדרי הילדים בלבד, מחופה על ידי פרקט.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן