האם אפשר להשתמש בפרקטים בחדרי רחצה מבלי לחשוש?

הריצוף בחדרי רחצה צריך להיות גם מעוצב, גם עמיד בפני לחות ורטיבות וגם נוח לניקיון. אבל היום מסתבר שאפשר להשיג את כל היתרונות האלה באמצעות פרקטים – כל עוד בוחרים אותם בצורה נכונה

עיצוב של חדרי רחצה דורש התייעצות עם בעלי מקצוע. את סגנון העיצוב בוחרים בעלי הבית, אבל מעצבי הפנים הם אלו שיכולים להפנות את תשומת הלב שלהם אל שיקולים שהם אולי לא הביאו בחשבון. חוץ מזה, העיצוב של חדרי אמבטיה בפרט וחדרים רטובים בכלל נשען על דגשים מעט אחרים בהשוואה לחדרים אחרים של הבית הפרטי.

ריצוף בחדרי רחצה למשל חייב להיות מעוצב אבל גם פונקציונאלי. בחדרי רחצה ואמבטיה, הפונקציונאליות נמדדת בעמידות של הריצוף בפני לחות ורטיבות. עם הזמן, אותה עמידות גם צריכה להישמר אפילו אם מנקים את חדרי האמבטיה לעיתים קרובות ולצורך שמירה על היגיינה. אז איך משיגים את כל היתרונות האלה? פשוט בוחרים פרקטים.

היכולות והחידושים של פרקטים עמידים

הדור הנוכחי של עיצוב חדרי רחצה נשען על שימוש בסוגים שונים של פרקטים לחדר אמבטיה ושירותים. באמצעות פרקט לאמבטיה אפשר לרכז את כל היתרונות בפתרון ריצוף אחד ואפילו בלי לחסוך בהוצאות. כמו כן, קטלוג מרשים כמו של חברת רויאל פרקטים מראה את הערך המוסף של פרקט איכותי לאמבטיה ואת החידושים בענף כולו.

היכולות והחידושים של פרקטים עמידים מתגלים במלוא תפארתם בחדרי אמבטיה ורחצה של בתים פרטיים. בזכות החידושים שמשפיעים על בחירת חומרי הגלם ועל האופן שבו מייצרים גם פרקטים טבעיים וגם פרקטים סינתטיים, אפשר בקלות להכניס את סגנון העיצוב הכפרי ישירות אל חדרי האמבטיה בלי לחשוש.

פרקטים לכל חדר בבית? יש דבר כזה!

היכולת לשלב פרקטים בעיצוב חדרי רחצה משנה את התמונה וחוסך הרבה התלבטויות גם למעצבי פנים וגם ללקוחות. עבור מעצבי פנים, המשמעות היא שהיום כבר לא צריך להתפשר על קרמיקה רגילה בחדרי אמבטיה ושניתן להשיג את המראה ההרמוני המושלם גם בבתים פרטיים שיש בהם מספר חדרי רחצה ושירותים. עבור הלקוחות, היתרון הוא אווירה נעימה ואינטימית בחדרי אמבטיה וכמובן עמידות גבוהה של הפרקט לאורך זמן.

למעשה, הוצאה חד פעמית על ריצוף חדרי אמבטיה באמצעות פרקטים היא דרך מעולה להשביח את הערך של הנכס. מובן מאליו שמרגישים בשינוי מיד אחרי הדבקה או התקנה של פרקטים, אבל היתרונות נשמרים גם לאורך זמן וההשקעה מחזירה את עצמה.

בזכות היכולות והחידושים של פרקטים עמידים, אפשר לשלב אותם בחדרי אמבטיה בלי לחשוש מנזקי הלחות, הרטיבות והמים. בפועל, זה גם מה שעוזר לנקות את חדרי האמבטיה: אם אפשר להתקין בהם פרקטים עמידים במים, זה אומר שהשמירה על ההיגיינה היא כבר חלק בלתי נפרד מהתחזוקה היום יומית.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן