הלוואות לשיפוץ הבית

אחת לכמה שנים טוב לחדש משהו בבית, לשפץ אותו או את אחד החדרים בו. השיפוץ תורם לאנרגיות החיוביות בבית, להישאר במודה העדכנית של עיצוב הפנים ובאופן כללי טוב לחדש ולרענן כלים, ארונות ואף לשנות ולגוון מעט. השיפוצים הפופולריים ביותר בישראל הם שיפוץ חדר האמבטיה, שיפוץ המדיה או תוספת חדר חדש בבית או קומה שנייה אם מדובר בבית פרטי. לא משנה מהי הסיבה שבגינה אתם צריכים את השיפוץ תצטרכו לפנות לכך תקציב לא קטן בדרך כלל. במקרים מסוימים תצטרכו תכנון אדריכלי ואישורי העירייה או המועצה המקומית, תצטרכו לשלם מקדמות לקבלן לרכישת החומרים ותחילת העבודה ובאופן כללי לשאת בעלויות עבודה שוטפות בהתאם לסוג השיפוץ שאתם צריכים.

כמה כסף אנו צריכים לשיפוץ? קחו 25% יותר:

שיפוצים מלאי הפתעות. לעתים במהלך העבודה אריחים נשברו, הריצוף נשבר, הצנרת נפגעה, נקודות חשמל שגרמו לקצר או אינספור תקלות שונות שיכולות לייקר את הליך השיפוץ ולהכניס סעיפים חדשים ולא מתוכננים לשיפוץ שלנו. כמו כן גם בהיעדר תקלה שכזו מחירי השיפוץ עשויים להתייקר תוך כדי תהליך בשל סיבות מסוימות כמו התייקרות החומרים, עיכובים בזמן העבודה בגלל בעל הבית ועוד. כאשר אתם לוקחים הלוואות לשיפוץ הבית, בדקו את העלויות הצפויות לכם ובקשו הלוואה בגובה 25% יותר. כלומר אם השיפוץ צפוי לעלות לכם כ-60 אלף שקלים לערך – בקשו הלוואה של 75 אלף שקלים. גם במידה ולא תספגו הפתעות כלכליות שונות במהלך השיפוץ יהיה לכם קצת כסף לטובת החזר ההלוואה בחודשים הראשונים בראש שקט.

אילו הלוואות יכולות להתאים לכם?

מהיכן נוכל לקבל הלוואות לשיפוץ הבית?

במידה והבנק לא מאשר לכם הלוואה לשיפוץ הבית תוכלו לפנות לגורמים חוץ בנקאיים שונים לקבלת ההלוואה. חברות אשראי, חברות מימון, קרנות שונות, חברות ביטוח ועוד גופים שונים מספקים הלוואות תחת אישור ופיקוח משרד האוצר.

בנוסף יש מגוון רחב של הלוואות שיכולות להתאים לשיפוץ הבית, כגון הלוואות למוגבלים, הלוואות חוץ בנקאיות ועוד

התגובות סגורות

דילוג לתוכן