התקנת פרקטים למשרד

המשרד הוא בעצם חלק בלתי נפרד מהרושם הראשוני של העסק שלך. המשרד שלך הוא בעצם המקום בו אתה עובד יום יום, או מרבית הזמן. אנשים שבאים לבקר במשרד שלך, מקבלים באמצעותו את הרושם על העסק שלך, וכמובן שחשוב שהוא יהיה רושם טוב. אחת מהאופציות להפוך את המשרד שלך למיוחד יותר הוא באמצעות התקנת פרקטים למשרד. פרקטים הם בעצם משטחי עץ (טבעיים או סינטטיים) שבעצם הופכים את הרצפה שלו לרצפת עץ מדהימה.

מדוע להתקין דווקא פרקטים למשרד?

  • יוקרתיות – אין כלל ויכוח על כך שפרקטים מעניקים לכל משרד מראה יוקרתי יותר. הם מושכים את העין וקשה שלא לשים לב אליהם. הם קורנים, ובהחלט הופכים כל משרד פשוט ליוקרתי יותר ומעניין יותר.
  • עמידות ניקיון לאורך זמן – יתרון נוסף של הפרקטים הוא העמידות שלהם בפני ניקיון לאורך זמן. מרבית הפעמים ללכלוך אין לאן להצטבר מאחר ואין רווחים גדולים בין הפרקטים לעומת המרווחים בין מרצפות, ובכך מראה המשרד יהיה נקי לאורך זמן.
  • אווירה של בית – אווירה ביתית היא תמיד מהנה, ולא משנה היכן אנחנו נמצאים. פרקטים יעניקו למשרד שלך אווירה של בית. אווירה שתגרום ללקוחות לרצות להישאר ולשמוע תמיד עוד פרטים.
  • פשוט לניקיון – מלבד כך שהוא בעל עמידות גבוהה של ניקיון, כלומר שלא יהיה עליך לנקות אותו בכל יום. הניקיון שלו פשוט במיוחד, כל שצריך או לעבור עליו עם מגב ועליו מטלית לחה, והוא יקבל מראה נוצץ כמו חדש.

איזה פרקט מומלץ למשרד שלי?

שני סוגים נפוצים של פרקטים נמכרים כיום בעיקר: פרקט למינציה ופרקט עץ. פרקט הלמינציה עשוי בעצם מעץ סינטטי, אך בעל מראה של עץ, ולא ניתן להבדיל בינו לבין העץ הטבעי כמט. פרקט עץ (נקרא גם פרקט רב שכבתי) הוא פרקט העשוי מעץ טבעי. ההמלצה למשרד היא בבחירת פרקט למינציה – הוא זול יותר, פשוט מאוד להרכבה (ניתן אפילו לבצע הרכבה עצמית) ובעל מגוון רחב של גוונים מעולים לבחירה.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן