התקנת פרקט לפני מכירת דירה – כך תמכרו בקלות

התקנת פרקט חדש נחשבת לאחד הצעדים הטובים ביותר לשיפור חזות הדירה לפני העמדתה למכירה. על ידי השקעה נמוכה למדי, ניתן ליהנות ממשטח יוקרתי אשר מסתיר את גיל הדירה ומספק לה סגנון מודרני ומעוצב למדי. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למכור את הדירה בעזרת הוספה של פרקט איכותי.

העדיפו פרקטים אשר ניתנים להתקנה באופן עצמאי

משום שאתם לא רוצים להיכנס להוצאות מיותרות לפני המכירה וכדי שתוכלו לחסוך בהוצאות השיפוץ – כדאי להעדיף פרקטים שפשוטים להתקנה. העדיפו פרקטים אשר ניתנים לחיבור באמצעות לחץ ולא באמצעות דבק ובחרו באלטרנטיבה הפשוטה ביותר להתקנה עצמאית. כך, תוכלו לחסוך בתשלום לבעל מקצוע ולמקסם את הרווח שלכם בעת מכירת הדירה.

התקינו פרקטים בהירים בדירות קטנות

זה לא סוד שבדירות קטנות חייב לבחור את הצבעים הנכונים בכדי לספק אשליה אופטית של חלל גדול יותר. מסיבה זו, כדאי להתקין פרקטים בהירים ולהימנע מפרקטים בגוונים כהים ובסגנון מעושן. העניין קריטי כאשר מדברים על דירות למכירה בטבריה או בעכו משום שהן ידועות בבנייה המצומצמת שלהם.

בחרו באריחים דקים אשר לא יפגעו בגודל החלל

חשוב לבחור באריחים דקים בכדי לשמור על תחושת המרחב שמאפיינת את הדירות הישנות. כדאי גם לשים לב לסוג הפנלים מעץ שאותם אתם בוחרים להציב. פנלים דקים משפיעים באופן ישיר על גודל החדר ועל המראה שלו ולכן כדאי לבחור בכאלו אשר לא יתפסו מקום רב. שימו לב לעובי של כל פרקט ובצעו בחירה חכמה ורכישה נבונה.

שלבו את הפרקטים בכל החללים המרכזיים בבית

גם במידה ואין לכם את התקציב הדרוש להתקנה מלאה של הפרקט בכל רחבי הדירה, עדיין אתם יכולים להוסיף טוויסט של יצירתיות בחללים החשובים. התקינו את הפרקטים באזור יחידת ההורים ובחלל האירוח המרכזי, ותוכלו לעלות את הערך של הדירה ואת האטרקטיביות שלה באופן מיידי.

אל תשכחו להתאים את סוג הפרקט לדרישות הדירה

לפני שאתם רוכשים את הפרקט שלכם ומתקינים אותו בדירתכם, כדאי לשים לב לדרישות האובייקטיביות של הדירה. באזורים לחים אשר קרובים לים, כדאי לבחור בפרקטי הלמינציה הסינתטיים. פרקטים אלו נהדרים עבור דירות למכירה בטבריה ואינם מושפעים מהלחות הגבוהה שקיימת בערי החוף.

לסיכום, התקנה של פרקטים איכותיים מהווה את אחת המפתחות העיקריים למכירה של דירה ישנה. הפרקטים עוזרים בעיצוב הדירה יותר מכל חיפוי רצפה אחר ומאפשרים לכם ליצור אווירה מזמינה בתקציב נמוך.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן