חיתוך פלטות עץ לפרקטים בטכנולוגיית לייזר

כאשר מתכננים פרקט לבית יש לבחור היטב את סוג העץ כיוון שיש מבחר עצום של סוגי עץ טבעי אך כדי להוזיל עלויות ניתן לבחור פרקט למינציה המציע גם עמידות גבוהה יותר בפני מים. את פלטות העץ יש לחתוך בדיוק רב כדי ליהנות מעבודה מקצועית ואיכותית, יש מספר שיטות לחיתוך העץ, ביניהן מסור אנכי או עגול, מסור חרב, מסור ידני וטכנולוגיית חיתוך העץ בלייזר. ראוי לציין כי רק באמצעות חיתוך פלטות העץ בטכנולוגיית לייזר ניתן להגיע לדיוק רב וליהנות מעבודה איכותית, ללא פגיעה במרקם העץ.

חיתוך מדויק ללא פגיעה במרקם העץ

בעבר היה נהוג לחתוך עץ באמצעות מסור ידני אך לא ניתן היה להגיע לתוצאות מדויקות, ולעתים רבות בוזבז חומר גלם רב בגלל טעויות חיתוך או אי דיוק. עם המצאת מכשירי החיתוך החשמליים השתכללו שיטות החיתוך וניתן היה לבצען בדיוק גבוה ובמהירות. מסורים חשמליים שיפרו את הספק העבודה של מתקיני הפרקטים אך עדיין אלה נאלצו להתמודד עם פסולת רבה ובעיות אי דיוק או פגיעה במרקם העץ העדין. כדאי לדעת כי מסורים חשמליים יעילים לחיתוך רוב סוגי העץ והם מנסרים את העץ במהירות גבוהה יחסית אך יש להתמודד עם פסולת רבה ושבבי עץ המתפזרים לכל עבר, ומעבר לכך מסור חשמלי ידני אינו מדויק דיו כדי לבצע חיתוך מושלם כפי שנדרש להתקנת פרקטים. גם עובי המסור גורם לבזבוז חומר גלם ויש לחשב את עלות החלפת המסור בתכיפות רבה בגלל בלאי מואץ.

לכן, חברה מקצועית להתקנת פרקטים ומחסני עצים מובילים מציעים ללקוחות חיתוך בלייזר של פלטות העץ, החיתוך נעשה בדיוק רב שלא ניתן להשיג בשיטות חיתוך אחרות.

חיתוך באמצעות קרן לייזר

טכנולוגיות החיתוך באמצעות קרן לייזר נמצאת בשימוש רב בענפי תעשייה שונים כגון בנייה, ציוד מחשבים, אלקטרוניקה, תעשיית המתכת ועוד. לאור הפופולריות הרבה להתקנת פרקטים בבתים, בעסקים ובמוסדות, עלה הביקוש גם לחיתוך עצים בטכנולוגיית לייזר, וכך הלקוח זוכה לפרקט עץ או למינציה איכותי במיוחד עם חיתוך מדויק ללא תחרות. ככל שהחיתוך מדויק יותר כך ניתן להתקין פרקטים ברמת גימור גבוהה במיוחד, ללא פגיעה במרקם ובטקסטורת העץ. כמו כן, באמצעות מכשירי חיתוך מתקדמים וחדשניים בלייזר ניתן לחרוט על העץ ולהציע ללקוח גימור מיוחד לפרקט, לרבות הטבעת לוגו החברה או הטבעת סמלים בהתאם לצרכי ולדרישות העיצוב של הלקוח או מעצב הפנים שלו.

לא מבזבזים חומר גלם

חשוב להדגיש כי חיתוך בטכנולוגיית לייזר של פלטות עץ מאפשר דיוק גבוה במיוחד, ברמת דיוק מילימטרית, לכן ניתן לחבר ולהדביק את שאריות העץ על מנת למנוע בזבוז חומר גלם, ובגלל החיתוך המדויק וההדבקה המקצועית לא ניתן להבחין בחיבור בין הפלטות. לכן, חברה מקצועית לתכנון ולהתקנת פרקטים תחתוך את פלטות העץ בלייזר והלקוח זוכה לעבודה מדויקת וברמת גימור גבוהה ומשתלמת.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן