מידע שימושי לקונה והמשפץ

ישראלים רבים מתלבטים אם לרכוש נכס על הנייר שהוא בבנייה, או לחלופין לרכוש נכס יד שנייה. לאור ההבדלים המהותיים בעלויות ויתרונות נוספים כמו מיקום גיאוגרפי או ודירות שנבנו בשנים האחרונות, יש דרישה רבה לדירות מסוג זה. עם זאת כל מי שרוכש דירה שהיא יד שנייה חייב לדעת כמה נקודות חשובות לפני שהוא סוגר את העסקה כמו לדוגמה המצב הפיזי של הנכס כדי לדעת אם יש צורך בביצוע שיפוץ ואם כן מה יהיה ההיקף שלו לאור העלויות הכספיות הגבוהות. זו הסיבה שכל מי שקונה דירה שגרו בה כבר בעבר, מבצע בדק בית ובהתאם לכך קורא מידע שימושי אשר יסייע לו בקבלת ההחלטות הנכונות. 

בשלב ראשון יש לבחון את מצב התשתיות של הדירה. יש במרכז הארץ הרבה מאד דירות ישנות אשר נבנו בסמוך לקום המדינה או בשנים שלאחר מכן ולאורך כל השנים גרו בהן בשיטה של דמי מפתח לכן ברובן לא ביצעו שינויים או שיפורים. אי לכך היקף השיפוצים הוא מהותי ויש לתכנן זאת מראש כדי להיות ערוכים לעלויות הכספיות ולפרק הזמן שנדרש לביצוע תהליך זה מתחילתו ועד סופו. 

מידע שימושי ומקצועי בנושא שיפוץ דירות 

נושא השיפוץ הוא מורכב, יש בו הרבה מאד אפשרויות עיצוביות ותכנוניות ולכן הדרך המומלצת היא לבצע הליך זה באמצעות צוות מקצועי שכולל מהנדס שהוא גם קונסטרוקטור, אדריכל ומעצב פנים. כאשר מבצעים סיעור מוחות יחד, אנשי המקצוע מכינים כמה סקיצות כדי ליצור מראה אופטימלי ולהעניק פונקציונליות מיטבית התואמת את הצרכים של בני הבית. 

בתחילת הדרך קובעים על פי מידע שימושי מהו הקו העיצובי הנכון ביותר דירה זו, קלאסי, כפרי, מודרני או כל סגנון אחר ובהתאם לכך מתכננים את הנראות של כל אחד מחללי הבית. 

מרצפות או פרקטים 

אחת מההתלבטויות הגדולות של הלקוחות היא אם להזמין אריחים חדשים או לחלופין פרקטים. בעבר רוב הלקוחות העדיפו להזמין הדבקה של אריחים, אך בשנים האחרונות המגמה התהפכה ויש העדפה ברורה לנושא הפרקטים וזאת לאור היתרונות הרבים שלהם. מעצב הפנים מעניק מידע שימושי ללקוחות ומסביר להם מהם הסוגים השונים של הפרקטים הקיימים היום.

יש אפשרות להזמין פרקטים מעץ טבעי, פרקטים דו שכבתיים או פרקטים למינציה הקיימים בשלל אפשרויות, בגוונים שונים, בשילוב של כמה צבעים יחד ובמידות רוחב שונות של סטריפים. מעבר לכך יש אפשרות להתקין פרקטים חדשניים המותאמים למטבח ולחדרי הרחצה כיוון שיש בהם לחות גבוהה. למרות התנאים האלו, פרקטים אלו העשויים מפולימרים ישרתו את הלקוחות לרוקך שנים רבות ללא פגמים או תקלות. 

חימום תת רצפתי 

בבתים רבים מקבלים מידע שימושי עבור אלו שמעוניינים להתקין מערך חימום תת רצפתי שהוא האידאלי עבור ימי החורף הקרים. מעל הצנרת הייעודית אפשר להתקין פרקטים מעץ טבעי שמתאימים לדרגת החום שפולט מערך זה. 

 

התגובות סגורות

דילוג לתוכן