עיצוב הבית באמצעות ריהוט יוקרתי ופרקטים

לריהוט ופרקטים יש השפעה רבה על המראה הכללי של הבית והם יכולים להפוך כל בית סטנדרטי ליוקרתי ומזמין, כזה שכיף להיות בו וליהנות מפריטי הריהוט המוצבים בחלל וצד רצפת פרקט חמימה ונעימה. פרקט יוקרתי משווק בכל עולם ויש לו דורשים מכל שכבות האוכלוסייה, הרי כל אחד היה רוצה להתהלך ברגליים יחפות בביתו וליהנות מרצפה חמימה.

אך מה הופך את פריטים אלו ליוקרתיים? ישנם שיגידו כי היוקרה נמדדת בעלות המוצר וישנם כאלה שיגידו שהיא נמדדת באיכות הפריט ובעיצובו המרשים, בגימור שלו, בחומרי גלם, פריט זמין יהיה פחות יוקרתי מפריט המיובא מאירופה למשל ועוד. אם כך, ההנחות לכך הן רבות ושונות וכל אחד מפרש יוקרה בשפה שלו.

הרושם הראשוני – הוא זה שקובע

כמו בכל דבר בחיים, לרושם הראשוני יש תפקיד חשוב וכמו  שאומרים – "אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני". לכן, בעת בחירת רהיטים יוקרתיים ופרקטים שיוצבו בגאווה בחלל הבית חשוב להקפיד על כמה פרמטרים חשובים: על מראה הרהיטים והפרקטים, בחירת חומרים איכותיים כאשר ההמלצה היא לבחור בעץ מלא משובח, יש לשים לב לגודלם, לגימור שלהם, להתאמתם ושילוב בחלל בצורה מיטבית, לפרקטיות שלהם, לבטיחות שלהם במידה וישנם ילדים קטנים בבית ובכלל שיענו על הפרמטרים החשובים לכם.

בחירת ריהוט יוקרתי לחלל הבית

בשל החשיבות הרבה של התאמת הריהוט לחלל הבית, חשוב לקחת את עניין בחירת הריהוט כמשימה בפני עצמה, הרי לא בכל יום מחליפים רהיטים בבית, לכן חשוב לבצע זאת בצורה נכונה, כזו שתאפשר לכם ליהנות מהם לאורך שנים רבות.

ראשית, טרם יציאה למסע הרכישה, עליכם לדעת בדיוק איזה סגנון אתם רוצים לדוגמא – סגנון מודרני, כפרי, איטלקי, קלאסי, וינטאג' וכך הלאה. לאחר שבחרתם את הסגנון הרצוי, יהיה לכם הרבה יותר קל לבחור, כיוון שתוכלו לגשת רק לחניות המציעות את הסגנון הרצוי.

דבר נוסף, בשל המבחר הרבה של ריהוט יוקרתי בשוק, כדאי להגדיר תקציב מראש, כיוון שתוכלו ללכת בקלות לאיבוד בין ההיצע הרב. רק לאחר שימת לב לפרמטרים אלו, צאו למסע קנייה ונסו ליהנות ממנו כמה שיותר.

בחירת פרקטים יוקרתיים לבית

המראה של פרקט המעוצב בטוב טעם ועשוי מעץ מלא משובח, הוא ללא ספק מרשים בעד עצמו, אך חשוב לדעת כי עליו להיות מותאם בקפידה לכל חלל בבית, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הדקורציה והצבעים.

לכן, בעת רכישת פרקטים לבית, חשוב לשים דגש על כמה פרמטרים חשובים: על המראה שלהם, איכות חומרי הגלם, הדקורציות, הצבעים, התחזוקה של הפרקט, הגימור ועוד. חשוב לציין כי על הפרקט להתאים בקפידה ליתר האלמנטים סביב, כך שהוא יצור סינרגיה מושלמת יהיה כחלק מהעיצוב הקיים. על מנת לבצע זאת בצורה מושלמת, תוכלו להתייעץ עם מעצבי פנים או יועצים המעמידים לרשותכם חנויות לפרקטים.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן