עיצוב משרד: איך לעצב משרד

בין אם נודה בכך ובין אם לא, אנחנו מבלים במשרד כמעט יותר זמן מאשר בבית. לכן, חשוב ליצור אווירה וסביבת עבודה ביתית ונעימה, גם בכדי שנרגיש יותר נעים במשרד וגם על מנת להגביר את התפוקה. באמצעות בחירה נכונה של ריהוט משרדי, ניתן יהיה להקנות למשרד אווירה נעימה, נוחה ויעילה

 

עיצוב המשרד

עולם העיצוב, שהפך לפופולארי מאוד בשנים האחרונות, לא דילג על תחום המשרדים. כיום, הסביבה העסקית המתפתחת והעולם הטכנולוגי המודרני, מחייבים חשיבה יצירתית ומתוחכמת, בכדי להישאר תמיד בעניינים ולהתאים את המשרד ותוצריו לסביבה דינאמית ומשתנית.

בכדי ליצור אווירה זו, ולרתום את המשרד לשדר נוכחות מודרנית ועסקית מוצלחת, חשוב ליצור מראה ראשוני מעוצב ומסוגנן, אשר יעיד גם על אופי המשרד ועובדיו, וגם ישדר את התחושה הרצויה. השלב הראשון בעיצוב ושדרוג המשרד מתחיל בבחירת רהיטים למשרד.

 

ריהוט משרדי

כפי שהזכרנו, יצירת סביבת עבודה מעוצבת מצד אחד, ונוחה לתפעול ושימוש מהצד השני, חשובה לא רק כלפי המבקרים ולקוחות פוטנציאליים במשרד, אלא גם עבור העובדים עצמם, הנמצאים שעות רבות בחלל המשרד.

מחקרים רבים מראים כי יצירת חלל עבודה נוח, מעוצב ומתוכנן, גורם לעובדים להרגיש נינוחים יותר, בטוחים יותר בסביבת העבודה שלהם ואף מגביר אצלם את תחושת השייכות וההזדהות עם המשרד ובכך אף גורם להתייעלות והגברת התוצרים.

 

מיקום הריהוט

לפני בחירת הריהוט המשרדי, מומלץ לבחון את מידות המשרד ולבחור בהתאם את הריהוט הרלוונטי. ככלל, מומלץ לדאוג להשארת רווח של לפחות 70 ס"מ בין הרהיטים, בכדי להבטיח התנהלות נוחה.

תכנון מוקדם ונכון יכול להביא ליצירת הרמוניה נעימה בין הרהיטים לשאר הפריטים הנמצאים במשרד, ולחסוך עבורכם פריטי ריהוט מיותרים, העלולים לסרבל את הנגישות והתנועה במשרד.

 

כיצד נבחר ריהוט איכותי למשרד?

עבודה משרדית כרוכה מטבעה בפגישות עבודה סביב שולחנות מנהלים, ישיבה מול המחשב האישי, מתקני אחסון למיניהם ועוד פריטים שונים. לפיכך, בבואנו לבחור ריהוט משרדי, כדאי להתרכז בתחילה בפריטים בסיסיים אלו, היכולים להתוות את הקו העיצובי בהמשך.

את הריהוט המשרדי יש לבחור מצד אחד בהתאם לאופי, סוג העיסוק של המשרד והתחושה אותה הוא מעוניין לשדר כלפי חוץ. ומצד שני, כדאי להקפיד על נוחות מרבית, באמצעות בחירת כיסאות ושולחנות נוחים (ארגונומיים או אורטופדיים) ומותאמים לישיבות ממושכות.

במידה ואנחנו רוצים ליצור תחושה ומראה מכובדים ויוקרתיים, הרי שנבחר בפריטי ריהוט מסוגננים, אשר לרוב יהיו עשויים מעור או עץ כבד, המשדר יוקרה ואמינות. באם אנחנו מעוניינים לשדר תחושה נינוחה, קלילה ומודרנית, ניתן בחור בריהוט המשלב עץ וזכוכית, ליצירת מראה מוקפד מצד אחד ומזמין מצד שני.

כאשר אנו בוחרים את הריהוט המתאים למשרד, יש לוודא כי הרכישה מתבצעת בחנות מוכרת, מקצועית ומנוסה בתחום, בכדי להבטיח אספקת רהיטים העשויים מחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לאורך זמן.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן