פרקטים איכותיים בחדרי הבית

פרקטים איכותיים

כאשר רוכשים דירה חדשה או דירת יד שנייה, באופן טבעי רוצים לקדם את כל התהליכים במהירות כדי לעבור לסביבת המגורים החדשה ולדירת החלומות. אך הדבר כרוך בהרבה מאד סידורים, החלטות ותיאומים כדי שהכול יהיה מוכן למעבר של המשפחה. במקרים רבים המשפחה שוכרת מעצב פנים שיסייע להם בקבלת החלטות נכונות ופרקטיות בנושא עיצוב הבית, כדי שיהיה נוח וגם שיהיה זה בית מעוצב על פי טעמם האישי. אחת ההחלטות היא בנושא בחירת פרקטים איכותיים למיקומים שונים ברחבי הבית.

הדרך לרכישת דירה באמצעות עורך דין מקרקעין כרוכה בעריכת סקירות של נושאים רבים כדי לא להעמיד בסכנה את הקונה. אם הכול תקין, אפשר לקדם את התהליכים הנחוצים ולחתום על הסכם המכר. בחודשים שלאחר מכן מבצעים הקונים את התשלומים בהתאם ללוח הזמנים שנקבע בחוזה אם יש להם צורך הם חותמים גם על הסכם משכנתא. בנוסף לכך הם משלמים גם את המיסים הנדרשים למשרד האוצר. מדובר בהליך שאורך לעיתים חודשים ובמועד שנקבע, המוכר אמור לעזוב את הדירה שלו

בחירה של פרקטים איכותיים

עד לפני כמה שנים הימצאותם של פרקטים בבתים הייתה רק פה ושם. אך בשנים האחרונות נושא זה תפס תאוצה רבה מאד וכמעט בכל בית אפשר לראות שהותקנו פרקטים בחדרים, בסלון, במטבח ולעיתים בכל הבית.

הנעימות המיוחדת של הדריכה על הפרקטים מובילה לקוחות רבים להחלטה זו, כדי שאפשר יהיה ללכת יחפים לאורך כל היום או במקסימום עם גרביים בימים החורפיים.

האופציות של פרקטים הן רבות, יש שיעדיפו את הדגמים מהעץ המלא המתאימים מאד לבתים בעלי נראות כפרית, או לבתים שהותקנה בהם מערכת חימום תת רצפתית. אחרים יעדיפו פרקטים שמיוצרים בשיטת הלמינציה לאור טיבם המעולה והעובדה שקיימים הרבה מאד דגמים וכך אפשר לבחור את הסטריפים בעלי הנראות המתאימה ביותר לעיצוב של הבית. המטרה היא ליצור הרמוניה של הריהוט הפרקטים והגוונים של החדר.

אפשר לרכוש סטריפים שהם ארוכים, קצרים, רחבים או צרים וזאת בהתאם לדגם שנבחר, הכולל צבע אחד או כמה גוונים משולבים זה בזה.

התקנה של פרקטים

אחד היתרונות הגדולים של הפרקטים הוא שמדובר בהתקנה מאד מהירה, שאינה יוצרת לכלוך משמעותי בדירה. לכן לקוחות רבים מעדיפים התקנה של פרקטים על פני ריצוף שלוקח ימים רבים, דורש דיוק רב ויוצר הרבה מאד לכלוך בבית.

לאחרונה הוחל בשיווק של פרקטים חדשנים מ – PVC אשר מתאימים גם לחדרים רטובים כמו חדרי הרחצה וגם למטבח. בשני המקומות הללו מצטברת לא אחת לחות מוגברת שבדרך כלל אינה מתאימה לפרקט כיוון שהוא יכול להיפגם. אך למשטחי ה PVC החדשים, הלחות אינה מפריעה, אינה יוצרת עיוותים של המשטח ואינה מקצרת את חיי הפרקט.

לכן לקוחות רבים החליטו שהמשטח הנוח של העץ ישרת אותם גם במטבח וגם בחדרי האמבטיה והם בחרו את הצבעים הנכונים ביותר עבורם.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן