פרקטים בצפון

משפצים את הבית ורוצים להפוך את סביבת המגורים שלכם להרבה יותר נעימה, מזמינה והרמונית? רויאל פרקטים היא הכתובת שלכם! התקשרו אלינו עכשיו 072-3340-710 ותופתעו מהמבחר!

הפיכת חלל הבית ליותר נעים, מזמין והרמוני, זו אינה מלאכה פשוטה, והפרקטים תופסים הרבה פעמים את המקום המרכזי על בימת העיצוב. הדבר נכון במיוחד כשמשקיעים סכומי כסף לא מבוטלים על פרטי ריהוט ועיצוב, ורוצים להשיג את ההתאמה המושלמת איתם – פרקטים הם האלמנט ההכרחי בעיצוב הבית. לכן, אם גם אתם מחפשים פרקטים בצפון, פנו אל המומחים שלנו, ואנו נשמח לייעץ לכם בכל שאלה שקשורה לפרקט או לעיצוב הבית – הכל כדי שחלום הבית שלכם יהפוך למציאות.

פרקטים בצפון

לפרקטים ישנה היסטוריה ארוכה ומפוארת, ועד עצם היום הזה הם זוכים לביקוש רב בכל העולם. עם זאת, בזכות המודעות הגוברת לאסטטיות והפונקציונאליות בחלל הבית, ובזכות הטכנולוגיות המתקדמות, הפכו היום הפרקטים למבוקשים מאי פעם – הן במרכז הארץ והן בצפון. לאור מצב זה, נפתחו ברחבי הארץ עשרות חברות חדשות המייבאות ומשווקות פרקטים לכל מטרה. התחרות הביאה עמה הוזלה משמעותית במחיר, והעלתה את רף האיכות – מה שללא ספק מיטיב עם הלקוחות. כך, מי שמחפש פרקטים בצפון ימצא היום בקלות ובמהירות את מה שהוא הכי צריך בטווח המחירים הנע בין  40-400 ₪ (לא כולל הרכבה).

סוגי פרקטים

להבדיל משנים עברו, כשהפרקט היחידי שהיה בשימוש הוא פרקט מעץ טבעי, היום לרשותו של הצרכן עומד עושר אמיתי של סוגי פרקטים איכותיים, פונקציונאליים ומרהיבים ביופיים, וכמובן שגם למי שמחפש פרקטים בצפון קיימת אופציה לבחור:

 

שימושי פרקטים

פרקטים בצפון, כמו בכל הארץ, מציעים לכם את מלוא אפשרויות השימוש בפרקטים, כדי להפוך את החלל הפרטי או העסקי לחלל מעוצב ומזמין, אלגנטי ומעודכן.

מעבר לכך, כדאי לדעת שבזכות הטכנולוגיה המתקדמת ומגמות העיצוב החדשות, נהנה הצרכן מפרקטים אשר מאריכים ימים, עמידים בתנאי מזג האוויר הקשים של ישראל, ניתנים לשטיפה באמצעות מים וחומרי ניקוי, וחשוב מזה – ניתנים להרכבה ולפירוק קל ומהיר. כעת, כל מה שנותר למי שמחפש פרקטים בצפון הוא לפנות ליועץ מומחה מטעמינו, ולהתאים לעצמו את הפרקט המושלם – לכל חלל ובמחיר נגיש.

צרו קשר עוד היום עם רויאל פרקטים בטלפון: 072-3340-710, ואנשי הצוות ישמחו לתת לכם יעוץ בבחירת הפרקט הטוב ביותר!

דילוג לתוכן