פרקט אלון מולבן

פרקט אלון מולבן – קלאסיקה מעודנת בכל פינה

אם אתם חובבי טבע ואוהבים את הפשטות והרכות, אם בקרים ענוגים עושים לכם את זה, אם הערב שלכם מתמשך ברכות אל תוך הלילה, סביר להניח שפרקט האלון המולבן הומצא בדיוק עבורכם.

רוצים להכניס את רכות ויוקרה לביתכם? התקשרו עכשיו: 072-3340-710 ונעמוד לשירותכם.

פרקט האלון המולבן משמש בעולם הבנייה והריצוף זה שנים רבות כאמצעי הריצוף הנפוץ והפופולרי ביותר, ולא בכדי. לריצוף זה יש יתרונות רבים, שהעיקרי בהם הוא האווירה המיוחדת שהוא יוצר בכל חלל בו הוא מותקן.

 

מהו בכלל פרקט אלון מולבן?

השם  "פרקט אלון מולבן" מסתיר תחתיו לא מעט סוגים שונים ומגוונים של פרקטים. בעבר היה פרקט האלון עשוי מעץ אלון בסיסי ואילו כיום תוכלו למצוא אצלנו ברויאל גם מגוון דוגמאות של פרקט אלון מולבן – ריצוף העשוי מעץ אלון שעבר תהליך מקצועי של הלבנה. התוצאה – יפהפייה. גם פרקטים אלה, כמו אלה מהאלון בצבעו הטבעי, מיוצרים בעיצובים, בעיבודים ובטכניקות ייצור וגימור שונים לחלוטין – כאשר כל אחת מטכניקות הייצור משפיעה על מראה הפרקט לבלי היכר.

  • למינציה – כידוע, מדובר בריצוף דמוי פרקט, העשוי מחומרים העמידים למשך שנים רבות, סיבה מצוינת לכך שפרקט הלמינציה הינו אחד המוצרים המבוקשים ביותר. עמידותו הגבוהה, בשילוב הרושם העז שהוא מותיר על המתבונן, יוצרים יחדיו מוצר איכותי המעניק לבית אווירה חמימה ונעימה.

פרקט כפרי – המתנה הטובה ביותר שתוכלו לתת לבית שלכם, למשפחה שלכם ולאהוביכם בכלל, כאשר תרצו להעביר להם את חווית השלווה האולטימטיבית. צבעו של הפרקט והמרקם הכללי שלו הם אלו שיעניקו לכם אינסוף רגעי אושר בחדרים בהם הוא יותקן.

  • פרקט אלון מולבן תלת שכבתי – בין המוצרים החזקים ביותר בתחום. ידוע, כי אלו המתעניינים בפרקט זה הם אנשים שאינם מתפשרים על איכות. שלוש השכבות של הפרקט התלת שכבתי כוללות שכבה מעץ ליבנה, שכבה מעץ אורן ושכבה מעץ מלא.

 

כל היתרונות כולם

ידוע כי האלון הינו בין העצים החזקים ביותר, ולכן, להתקנת פרקט האלון המולבן שלנו ברויאל פרקטים תאפשר לכם ליהנות מיתרונות רבים וחשובים:

  • עמידות – פרקט האלון המולבן הינו עמיד ביותר בזכות שלוש השכבות המרכיבות אותו, והוא מאפשר לכם ליהנות ממראהו המיוחד ומיציבותו החזקה במשך שנים רבות – ללא מתיחות או כיווצים שונים.
  • מגוון סוגים – רויאל פרקט מציעה לכם מגוון עצום וכמעט אינסופי של פרקט אלון מולבן מסוגים שונים, הנבדלים ביניהם בשיטות הייצור השונות, בעיצוב ובגימור. הדבר מבטיח שכל אחד מכם יוכל למצוא את הדוגמה המתאימה להעדפותיו האישיות.
  • יופי שאין שני לו – פרקט אלון מולבן הוא אחד הריצופים היפים ביותר שקיימים היום בשוק, והוא מקנה לכל חלל אווירה של טוהר ושל יוקרה מיוחדת במינה.

אם גם אתם רוצים לעצב את ביתכם בעיצוב יוקרתי ייחודי, אתם מוזמנים ליהנות מההיצע העצום שלנו.

התקשרו עכשיו לרויאל פרקטים – 072-3340-710 והתחדשו בריצוף המיוחד שלכם.

דילוג לתוכן