פרקט במבוק מחיר

אין תענוג גדול יותר מלהתחדש בפרקט חדש, יפה ומרשים לבית. אבל מעבר למראה החיצוני, חשוב שהוא יהיה איכותי. ברויאל פרקטים תוכלו למצוא גם עבור פרקט במבוק מחיר שווה לכל כיס. חייגו עכשיו: 072-3340-710

רצפות פרקט מקשטות היום יותר ויותר בתים ברחבי הארץ. מה שבעבר היה קישוט וסמל סטאטוס, הפך היום לדרך חיים של לא מעט אנשים, ובצדק. אבל מעבר למראה החיצוני, אחד הסוגים האיכותיים ביותר של פרקט הוא פרקט במבוק. ובגלל שפרקטים כאלו כדאי קודם כל לבחון באופן אישי, אנו ממליצים לכם להגיע אלינו, לרויאל פרקטים, להתרשם מהמגוון הרחב של פרקטי הבמבוק. כך תוכלו להתייעץ עם אלו שמבינים בכך טוב יותר מכולם!

פרקט במבוק משלב יופי ואופי

פרקט במבוק מכניס אור לבית, גם בזכות הברק שמתלווה אליו באופן אוטומטי, וגם בזכות הגימור האיכותי שלו. הפרקט מעניק לבית מראה נוצץ למדי, בכל חלק בו הוא נמצא, וכן הוא משדר יוקרה. מכיוון שפרקט הבמבוק יכול להגיע בשלל גוונים, ניתן להתאים אותו כמעט לכל סוגי העיצוב. לכן, כמובן שרצוי לדאוג ששאר רהיטי הבית יתאימו לפרקט הבמבוק באופן אידיאלי: גם מבחינת העיצוב וגם מבחינת התאמת מחיצות לרגלי הרהיטים כדי שלא ישרטו אותו. אבל מעבר למראה החיצוני, לפרקט במבוק יש לא מעט יתרונות בכל הנוגע לתכונות שלו:

  • עמידות: פרקט במבוק נחשב לעמיד במיוחד. הוא לא רגיש מאוד לשריטות, הודות לצפיפות הרבה שלו, וישנן גם לא מעט דרכים להסוות שריטות קיימות בקלות.
  • רטיבות: בניגוד לפרקטי עץ, פרקט במבוק כמעט ואינו מושפע ממים. דבר זה הופך אותו למתאים במיוחד גם עבור חדרים שנחשבים "בעייתיים" כמו המטבח, חדר הכביסה או המקלחת.
  • הטרנד הירוק: כחלק מעליית השימוש במוצרים ירוקים, הופך פרקט הבמבוק לנחשק יותר. בניגוד לפרקט העץ,  הבמבוק נחשב לחלק בלתי נפרד מטרנד זה.

לקבל עבור פרקט במבוק מחיר הוגן

היתרונות הרבים של פרקט הבמבוק, על שלל סוגיו השונים, הפכו אותו לאחד הסוגים האטרקטיביים ביותר. אמנם לכל סוג של פרקט במבוק מחיר שונה, אך מדובר באיכות שלא מומלץ להתפשר עליה. כדי לבחור את פרקט הבמבוק המתאים ביותר, רצוי להגיע אלינו לרויאל פרקטים, ולראות את מגוון הפרקטים (במחירים של 40-400 שקלים בלבד). בנוסף, תוכלו בכל עת להתייעץ עם בעלי מקצוע אדיבים שפנויים לעזור לכם, להדריך ולכוון.

 בזכות השירות המסור והמקצועי שמסופק ברויאל פרקטים – רכישת ובחירת פרקט במבוק הופכות לחוויה מהנה! בואו לשמוע על פרקטי הבמבוק האיכותיים שלנו בטלפון: 072-3340-710.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן