פרקט במטבח

תמיד רציתם להתקין פרקט במטבח אבל חששתם שיתקלקל?

עם הפרקטים של רויאל פרקטים תוכלו להגשים את החלום.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו כבר היום: 072-3340-710

 

פרקט במטבח – המלך האמיתי של הבית

אם גם עבורכם, כמו בכל בית יהודי טוב אחר, מהווה המטבח צומת חשובה, מרכז מפגש של כל בני הבית והמקום בו אתם עוצרים להירגע ולהזין את הגוף, המאמר הזה הוא עבורכם. השנים האחרונות מביאות עמן את בשורת העיצוב הבלתי מתפשר ומציעות לאוהבי החיים הטובים ליהנות מעיצובים עוצרי נשימה, מבלי לוותר על איכות ויוקרה, עמידות ואסתטיקה הרמונית.

כדי ליהנות מכל העולמות  – צרו עמנו קשר כבר היום!

 

כך תבחרו פרקט איכותי

פרקט במטבח הינו אמצעי הריצוף הפופולרי והאהוב ביותר על מביני עניין וחובבי עיצוב. לא בכל מטבח תוכלו למצוא פרקט איכותי, מה גם שלא כל הפרקטים המוצעים כיום למכירה ולהתקנה בבתים פרטיים  – אכן מיועדים לעמוד בתנאי רטיבות.

 

האם כדאי לשלב פרקט במטבח?

רצוי, כדאי והיום יותר מתמיד – אפשרי, מבלי שהרטיבות והחומרים השונים בהם נעשה שימוש במטבח – יהרסו את הפרקט. למעשה, מגוון הפרקטים השונים הקיים כיום מאפשר את שילובם במפעלים ובתעשיות המשלבות חומרים קשים ונוזלים שונים, במקומות בעלי תכונה רבה ואפילו במקומות הומי אדם. הפרקטים העדכניים עשויים טכנולוגיות מתקדמות וכל מה שצריך הוא לדעת כיצד לשמור עליהם.

 

פרקט במטבח – עשה ואל תעשה

 

לגדל פטריות בבית

למעשה, איסור על מגע עם מים תקף בעיקר במקרים בהם לפרקט יש נקודת חיבור או מפגש עם האדמה. זאת מאחר שעץ כחומר גלם אינו מהווה כל בעיה במגע פשוט עם המים, אולם נקודת המפגש עם האדמה חושפת את הפרקט לאפשרות של היווצרות פטריות, ובמקרה זה לא מדובר בפטריות מאכל. לפיכך, אפשר לשלב פרקט במטבח אולם אסור שיהיה מגע עם האדמה.

 

מים עומדים

כאמור, המגע עם המים אינו הרסני באופן טוטאלי עבור הפרקט, אולם ברוב המקרים יש להימנע ממים עומדים הבאים במגע עם הפרקט. מים עומדים הנותרים על גבי הפרקט במשך כמה שעות רצופות, עלולים להביא את חיי הפרקט אל קיצם. לכן בהתקנת פרקט במטבח רצוי להימנע מהותרת מים עומדים.

 

איך שוטפים פרקט?

פרקט עץ, שלא כמו רצפה, ניתן לניקוי על ידי העברת מטלית לחה בלבד. לפיכך, על מנת להימנע מייצור פטריות על הפרקט וכדי לא להביא לשחיקתו, יש לשטוף את הפרקט באמצעות מטלית לחה ולא טבולה במים ובחומרי ניקוי שאינם ייעודיים לפרקט. אנחנו ברויאל פרקטים מעמידים לרשותכם צוות מקצועי שיספק לכם הדרכה אישית לשמירה על הפרקט שלכם.

 

אז איזה פרקט אפשר לשלב במטבח?

הפרקט האידיאלי ביותר לשילוב בחדר המטבח הוא פרקט העשוי במבוק. פרקט העשוי במבוק מעניק למטבח מראה הנע בין אצילות לפרא, בין התפרצות לאיפוק. פרקט הבמבוק הינו בעל עמידות גבוהה, לא פחות מעמידות הלמינציה.

אם גם אתם רוצים ליהנות מפרקט במטבח – צרו עמנו קשר עוד היום: 072-3340-710 ואנחנו נשמח להגשים לכם חלום.

דילוג לתוכן