פרקט בשרון

מי מאיתנו לא חולם על שינוי ושיפור הבית בו אנו גרים? עכשיו ניתן לבצע התקנת פרקטים בשרון ובכל מקום בארץ, והכל במחירים ששווים לכל כיס!

התקשרו עכשיו לטלפון 072-3340-710!

אנשים שרוצים לבצע התקנת פרקט בשרון מחפשים הרבה פעמים אחר אנשי המקצוע הלא נכונים, ולעתים קרובות הם נאלצים לנסוע בשל כך לערים גדולות בארץ. נכון שמדובר בארצנו הקטנטונת והמרחקים הם לא מאד גדולים, אבל במרוצת מהלך היום שלנו השעות נעשות יקרות, ואם נוכל לחסוך זמן, למה שלא נעשה זאת? חברת רויאל פרקטים מובילה בתחום התקנת פרקטים, והיא פועלת בכל רחבי הארץ. התקנת פרקט בשרון עם רויאל פרקטים היא ההתקנה המושלמת, הן בשל גודלה של החברה והן בשל המקצועיות והמומחיות.

 

עבודות ריצוף פרקט בשרון, ובכל מקום!

רויאל פרקטים שמה לה למטרה את המקצועיות במקום הראשון – וזוהי בהחלט אינה רק סיסמה. החברה מקפידה על בחירת הצוות, כך שיהיה המקצועי והמיומן ביותר בתחום. הרי שבסופו של דבר העבודה נקבעת על פי התוצאות, והאינטרס שלכם הוא האינטרס שלנו – התקנה חד פעמית, יעילה ואיכותית.

 

שלבי העבודה של החברה

כאשר בוחרים את סוג הפרקט, יש להתחשב בהמון גורמים כמו סוג העץ, מיקום ההתקנה בבית (למשל אמבטיה, סלון או מרפסת, אוכל מיקום אחר). חשוב לזכור שגם טווח המחירים משתנה מאד בין סוגי הפרקטים השונים: בין 40-400 ש"ח. הצוות ברויאל פרקטים פועל לפי שיטת עבודה הכוללת את מעורבותו של הלקוח בכל שלב לפי רצונו:

  • שלב הייעוץ – זהו השלב שבו מחליטים ביחד עם הצוות על סוג הפרקט ועל כל האלמנטים הנלווים, כמו למשל גימור הפרקט בהתאם למראה שרוצים ליצור.
  • שלב התכנון – שלב זה נעשה על ידי אנשי הצוות ברובו, אך הלקוח בהחלט יכול להחליט על פי רצונו מה תהיה מידת מעורבותו גם בשלב זה.
  • שלב ההתקנה – זהו למעשה השלב הסופי, והוא נעשה לאחר שהשלבים הקודמים חושבו ובוצעו בקפידה עם הלקוח.

 

עמידות ואיכות החומרים של רויאל פרקטים

רויאל פרקטים, כחברה המובילה בתחום הפרקטים בישראל, מרשה לעצמה את הטוב ביותר. בדומה לצוות הנבחר בקפידה, כך גם איכות וסוג החומר של הפרקטים: העצים מסוג עץ מלא יהיו לרוב מעצי דובדבן ואלון – עצים חזקים, איכותיים ויוקרתיים, וכך גם לגבי פרקטים מסוג עצים שכבתי, אשר מרכיבים יחד פרקט מסוג אחר. עצים אלה יהיו גם כן מעץ הדובדבן והאלון, אך הם ישלבו בתוכם גם אורן ועץ לבן אחר. 

מחפשים פרקט בשרון? התקשרו עוד היום לרויאל פרקטים 072-3340-710 ולא תצטערו!

דילוג לתוכן