פרקט עץ מחיר

המראה של הבית משעמם אתכם? רוצים לעשות בו שינוי מרענן, אבל לא יודעים מה? זה הזמן להחליף את הרצפה בפרקט עץ משגע! ברויאל פרקטים תראו כמה זה פשוט: 072-3340-710

שיפוצים הם חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. מי מאיתנו לא רוצה להתקדם כל הזמן, להשתפר ולהשתדרג? בסך הכל מדובר בשאיפה בריאה, שמוסיפה צבע ליומיום. זוהי הסיבה לכך שאנשים רבים דואגים באופן קפדני לעצב את ביתם ולשפר את המראה שלו באופן עקבי. אבל הדרך הכי טובה ביותר לגרום לבית שלכם להיראות טוב יותר, היא להחליף את המרצפות המשעממות בפרקט עץ מרשים ואיכותי. רוצים לדעת איך זה עובד? אנו ברויאל פרקטים נענה לכם על כל השאלות.

למה דווקא עץ?

מי שמחליט לבצע את השינוי המתבקש בבית ולהתקין פרקט, עשוי להיות מופתע ולגלות שיש סוגים רבים של פרקטים. ועדיין, סביר להניח שהאופציה הטובה ביותר עבור מי שמבצע לראשונה את המעבר תהיה דווקא זו המוכרת ביותר: פרקט עץ. קודם כל, בדרך כלל ניתן למצוא עבור פרקט עץ מחיר ידידותי למשתמש המתחיל. בנוסף, העץ מתאים כמעט לכל פינה בבית, הוא מאפשר עיצוב נעים לעין והוא משדר איכות גבוהה.

מה חשוב לדעת על פרקט עץ?

כדי להתקין פרקט עץ בבית, מומלץ לפנות אלינו, לרויאל פרקטים, ולשמוע על סוג הפרקט שכדאי לבחור, וכן איך מומלץ לטפל בו כראוי. הסיבה לכך היא שפרקט טומן בחובו כמה מגבלות, שחובה להכיר בהן כדי לשמור על עמידותו ולאפשר לו להאריך ימים: למשל, האיסור להרטיבו במים והחובה להשתמש בחומרי ניקוי ייעודיים.

איפה אפשר למצוא עבור פרקט עץ מחיר מיוחד?

מכיוון שיש לא מעט סוגי פרקטים באופן כללי, גם פרקט עץ כולל יותר מסוג אחד אפשרי. אפשר למצוא פרקט עץ מלא או פרקט בשכבות, ובמחירים משתנים. המחירים של פרקט מעץ לא נחשבים ליקרים מאוד, אך לעיתים הם עשויים להיות יקרים יותר מסוגי פרקטים אחרים, בעיקר הודות לאיכות ולעמידות שלהם. מי שבכל זאת מעדיף פרקט מסוג שאינו עץ, יכול לבחור בפרקט למינציה – העשוי מחומר דמוי עץ. אנו ברויאל פרקטים מציעים לכם ממבחר פרקטי העץ השונים, וגם פרקט למינציה, אותם תוכלו להתקין במחירים טובים וזולים – בין 40 ל- 400 ₪.

אם אתם מחפשים דרך להעניק לבית ברק ייחודי, בואו לרויאל פרקטים לשמוע על מגוון פרקטי העץ והלמינציה, ולהתייעץ עם אנשי מקצוע איכותיים. מתלבטים? התקשרו אלינו ל- 072-3340-710.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן