פרקט שחור

הפרקט השחור של רויאל פרקט – העוצמה שבשקט

יוקרה, עומק, אלגנטיות ולא מעט כבוד – זהו המראה העיקרי שמשרה הפרקט השחור של רויאל פרקט בכל חדר מחדרי הבית בו הוא משולב.

אם אתם רוצים לעצב את בית החלומות שלכם –
הפרקט השחור של רויאל פרקט הוא הבחירה המושלמת עבורכם.
התקשרו עכשיו: 072-3340-710 ונשמח לקחת חלק בהגשמת החלום.

 

למה דווקא רויאל פרקט?

אנחנו ברויאל פרקט משווקים פרקט שחור שמביא הביתה את בשורת היוקרה, המעניקה לחדרי הבית עומק ותחושת הכלה אינסופית. אם אתם שואפים לעצב את ביתכם בעיצוב המתאפיין בשילוב רב-הרושם של יוקרה, חמימות וביתיות – הפרקט השחור שלנו מתאים לכם בדיוק.

באמצעות עיצוב נכון תוכלו להפוך את ביתכם לארמון חלומי ויוקרתי. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את האלמנטים העיצוביים המתאימים, והבית אותו אתם מכירים זה מכבר יהפוך בן לילה לארמון מלכותי של ממש.

סוגי הפרקט השחור

  • פרקט שחור מט אחיד – מביא איתו את תחושת הכפריות המוכרת שמביאים איתם גם פרקטים אחרים, אולם בהיותו שחור הוא הופך את הבית למעין ארמון כפרי.
  • פרקט שחור מבריק – הפרקט השחור בעל הברק הינו ברוב המקרים פרקט ונגה המצטיין במראה מהודר ויוקרתי.
  • פרקט פאזה – פרקט פאזה שונה מהפרקט הרגיל באופן פרישת הלוחות. פרקט זה דומה יותר לפרקט עץ מקורי, מעניק לבית מראה יוקרתי ומקנה לו תחושת מרחב וחופש.
  • פרקט למינציה שחור – פרקט למינציה אינו עשוי מעץ אלא בחומר דמוי עץ (HDF). אמנם, מדובר בחומר סינתטי, אולם תודות לשיפורים משמעותיים שהוכנסו בו בשנים האחרונות, היום כבר הרבה יותר קשה להבחין בכך שהוא אינו טבעי. זאת, בנוסף לעובדה שהוא גם עמיד יותר למשך שנים רבות, הופכים אותו לבחירה המועדפת על אנשים רבים.
  • פרקט עץ טבעי צבוע – הפרקט הצבוע הינו בעל מראה מרשים המעניק לבית ארשת כבוד ייחודית. דרגתו של עומק הצבע נקבעת על פי העדפת הלקוח ובהתאם לסגנון העיצוב הקיים בבית.
  • פרקט שחור בעל פנל לבן – מתאים לבתים המעוצבים בסגנון חדשני והייטקיסטי.

 

שקט יוקרתי חודר עמוק

הפרקט השחור מותיר רושם עמוק על כל מי שנכנס הביתה. כניסה כזו תלווה בדרך כלל כזה בשריקת התפעלות או בשתיקה שפירושה התרשמות עמוקה. אשליית העומק שהפרקט השחור שלנו מייצר בחללי הבית השונים, בשילוב כובד הראש והרצינות שהוא מכניס לביתכם, יוצרים אווירה ייחודית שלא ניתנת ליצירה באמצעות אף פרקט אחר.

אם גם אתם רוצים ליהנות מבית מעוצב לעילא ולעילא התקשרו עכשיו ליועצי העיצוב של רויאל פרקט – 072-3340-710 וקבלו הכוונה מקצועית באשר לבחירה האולטימטיבית לביתכם.

דילוג לתוכן