פרקט שעם

פרקט שעם – הרבה יותר מרק פרקט

העץ הינו בין חומרי הגלם המאפשרים לכם להכניס את הטבע הביתה מבלי להתרחק ומבלי להתאמץ. אין ספק שיופיו של פרקט השעם הינו בהיותו פרקט העץ הטבעי הפשוט, הרך והנעים ביותר.

אם אתם מאוהבי הפשטות, אם תמיד חלמתם להכניס את עצי הגינה אליכם הביתה מבלי לשוות להם מראה מבריק או נוצץ מדי, אם אתם מאוהבי החיים והשמחות הפשוטות – פרקט השעם של רויאל פרקטים הוא הפרקט שלכם.

 

"פשטות היא הסיבוך האולטימטיבי"

אמר פעם לאונרדו די וינצ'י, וכנראה ידע על מה הוא מדבר. שילוב של פרקט שעם בביתכם מאפשר לשלב את העולם כולו בתוך ארבעת קירות הבית הפרטי שלכם ומבלי לוותר על אף אלמנט מהותי בחייכם. פרקט השעם מצטיין בפשטות ואיכות שאינה מתיימרת לגנוב את תשומת הלב מדיירי הבית.

 

יתרונות פרקט השעם

חיים מלאי משמעות – פרקט השעם מעניק לכם, דיירי הבית, את מרכז הבמה ומהווה תשתית ובסיס לחיים איכותיים ומלאי משמעות. גדולי האמנים כבר השכילו להבין את יופייה של הפשטות כפי שהיא מיושמת בחיינו ואנו ברויאל פרקטים מאפשרים ללקוחותינו לטעום מהעולם הגדול בטעימה אחת קטנה ופשוטה: פרקט השעם.

התקנה פשוטה לחיים קלים – בין היתרונות הבולטים של פרקט השעם נמצא את היותו פרקט איכותי אך לא מתיימר, פשוט ונעים למדרך. ההתקנה הפשוטה של פרקט השעם אינה עומדת בפני עצמה אלא מייצגת תפיסת עולם מלאה: פשטות כדרך חיים מאפשרת לכם, דיירי הבית, לחוות ספקטרום עשיר של חוויות רוגע ושלווה אותן מעביר פרקט השעם באיכויותיו הייחודיות. חוויות אלו מומחשות ומתחזקות מעצם היות השעם חומר טבעי שלא עבר אף עיבוד תעשייתי כלשהו.

ידידותי לסביבה – פרקט השעם הוא הפרקט האקולוגי והידידותי ביותר לסביבתו. מחד, הוא מונע מכם, דיירי הבית, החלקות ותזוזות לא רצויות בשל תכונתו הייחודית למניעת ויברציות. מאידך, הפרקט מיוצר מעץ טבעי ואינו מערב תהליכים כימיים כלשהם במהלך הייצור עצמו. כמו כן, הפרקט מיוצר מחומרים מתכלים.

 

החבר הכי טוב בכיתה

אם לסכם, הרי שפרקט השעם הוא הבחור החברותי בכיתה, הבחור הטוב שכולם אוהבים. תכונותיו המרכזיות כגון הרכות והגמישות – מאפשרות לו להשתלב בחכמה בכל משטח ובכל מזג אוויר. אם לא די בכך, פרקט השעם המצטיין בפשטות וביכולות הסתגלות מרביות מעניק לדיירי הבית בידוד אקוסטי מפני רעשים לא נעימים חיצוניים ובידוד תרמי מפני חום וקור כך שבתוך הבית תרגישו בעולם אחר.

כדי ליהנות מיתרונותיו הייחודיים של פרקט השעם כמה שיותר מהר –
חייגו עכשיו: 072-3340-710 ונשמח לעמוד לשירותכם

דילוג לתוכן