ריהוט גן

בשנים האחרונות ישראלים רבים בוחרים לרכוש בתים פרטיים או דירות גן, כדי ליהנות מהמרחבים של הגינות והחצרות לרווחתם של בני הבית.

ריהוט גן

ריהוט גן הוא בעל חשיבות כמו ריהוט ביתי, אך הוא מיועד להצבה בגינה או בחצר. לכן יש להתאים אותו לתנאי הסביבה כך שיהיה עמיד לגשם, לשמש החזקה ולפגעי מזג האוויר.

ריהוט גן כולל שולחנות, כיסאות, כיסאות נוח ומיטות שיזוף. יש גורמים שונים אשר צריך להתייחס אליהם כאשר בוחרים ריהוט גן. הרהיטים נבחרים בהתאם לגודל הגן מיקומו ושימושו. ההיצע כולל כמה חומרי גלם שמהם מיוצרים הרהיטים הללו ויש לבחור אילו מהם יהיו המתאימים ביותר לחצר. ללא קשר לסוג הריהוט שרוכשים, יש לקנות גם כיסויים גדולים כדי לעטוף את הריהוט בחצר בימים גשומים וגם בימים שבהם השמש היוקדת עלולה להרוס את הפריטים.

אופציות של רהיטי גן

רהיטי גינה הפופולריים ביותר עשויים מעץ, במבוק, אלומיניום וראטן. לרהיטי גן מעץ יש מראה קלאסי מרהיב שזוכה להערכה על ידי לקוחות שמעוניינים ליצור מראה טבעי מסורתי או כפרי, ריהוט זה משתלב יפה בגן היות שהוא עשוי מחומרים טבעיים.

גם כאשר ריהוט העץ פעיל פרקי זמן ארוכים בשטח, ככל שהוא מתיישן הוא יפה יותר כיוון שיש לו מראה ייחודי של הגוון הטבעי של העץ. ריהוט גן עשוי ממתכת הוא עמיד מאד ולכן ברוב המקרים הוא לא יתעוות וגם לא יישבר, והמראה שלו משתלב נפלא בגינה.

לפינת האירוח בחצר, רוכשים שולחן וכיסאות כך שאפשר יהיה לשבת עם בני המשפחה או עם החברים ולאכול בהנאה מרובה. תמיד כיף לרכוש ריהוט גן מצמח הבמבוק כמו מיטת שיזוף רביצה הבנויה ממוטות במבוק חזקים מאד ועבים, ערסלים יחידים, זוגיים או כסאות נדנדה.

פינות ריהוט אלטרנטיביות

אחת האהבות הגדולות של בעלי הנכסים היא רכישה של מערכות ישיבה אלטרנטיביות, אשר כוללות ספות הקיימות בגדלים שונים ועם ריפודים איכותיים חלקים או עם הדפסים, אשר מתאימים לישיבה מחוץ לבית. כמו כן שולחנות נמוכים שמוצבים בפינות הישיבה, כיסאות תואמים וגם פופים צבעוניים ומחצלות יפהפיות.

המרקם של כל הפריטים הללו יחד מעניק חוויה עוצמתית לבני הבית וגם לאורחים והם נהנים מאד לשבת בזולה. כדי להעניק לכולם את מלוא הנוחות, מקימים בדרך כלל פרגולה מעל הריהוט וכך נהנים כולם מהעובדה שיש צל וקרני השמש החמות אינן חודרות פנימה ומפריעות לרוגע ולשלווה.​

התגובות סגורות

דילוג לתוכן