שילוב בין פרקטים לבטון אדריכלי לקירות בעיצוב הבית

בעולם עיצוב הבית ישנם טרנדים חדשים ומלהיבים שכובשים בסערה את השוק ומאפשרים למעצבי פנים ולאדריכלים להגשים חלומות עבור הלקוחות, וליהנות מעיצובים מרהיבים ומקוריים. לפני מספר שנים הבטון המוחלק כבש את לב המעצבים, ישראלים רבים בחרו לרצף את ביתם ברצפת בטון מוחלק, עם או ללא הטבעות וטקסטורות מעניינות. עם זאת, רוב הישראלים עדיין מעדיפים רצפת פרקט בגלל המראה הטבעי והתחושה הביתית החמימה שפרקטים יוצרים, לכן כדאי לדעת כי כיום הטרנד החם ביותר הוא לשלב בין השניים, כלומר לרצף את הבית עם פרקט איכותי ולחפות את הקירות בבטון אדריכלי.

שפע אפשרויות עיצוב

לכל אדם יש חלומות כיצד לעצב את ביתו וליהנות ממראה אלגנטי ויוקרתי ומאווירה ביתית נעימה ומרגיעה. יש מגוון עצום של פתרונות וסגנונות עיצוב, לכן הבחירה אינה פשוטה ומומלץ להיעזר באנשי מקצוע מנוסים. כדי לעצב את הבית מומלץ לבחור רצפת פרקט המתאימה לקונספט העיצוב הרצוי, וכדי ליהנות מעיצוב טרנדי ועכשווי המתאים לאורח החיים בעידן המודרני, כדאי לחפות חלק מקירות הסלון והחדרים באמצעות בטון אדריכלי.

כדאי לדעת כי ניתן לעצב את קירות הבית בעזרת לוחות בטון מוחלק בגוון אחיד או בטקסטורה מעניינת, באמצעות לוחות בטון מעוצבים לקירות עם אפשרות לשליטה ברמת העננות ובחירת גוון המתאים לרצפת הפרקט ולקונספט העיצוב במבנה. כמו כן, ניתן להתקין לוחות בטון מחוררים הנחשבים לפופולריים, לוחות בטון צרובים באמצעות חומצה לקבלת מראה פראי וגוון ייחודי, ואפשר לבחור גם בפתרון של לוחות בטון ועץ בתלת מימד, אפשרות חדשה ומלהיבה המאפשרת לעצב את חללי הבית באופן מרשים ומקורי.

חיפוי בטונדה לקירות, עמודים, מדרגות ונישות

כאשר מתכננים לשפץ את הדירה או הבית הפרטי כדאי לשאוב רעיונות ממעצבי פנים ואדריכלים מנוסים. כמו כן, חשוב לקרוא מהם הטרנדים החדשים בעולם עיצוב הבית, לעקוב אחרי מגמות וחידושים בתחום, לפנות לאנשי מקצוע מנוסים כדי לקבל ייעוץ וכמובן להחליט מהו הקונספט המתאים ביותר לאורח החיים של בני המשפחה.

כדי ליהנות מעיצוב מקורי ועכשווי כדאי לשלב בין רצפות פרקט באיכות גבוהה ומחומרי גלם מעולים ועמידים לבין בטון אדריכלי לקירות, אפשר גם לשלב בין רצפת בטון מוחלק לפרקט עץ, למינציה, במבוק וחומרי גלם נוספים. חשוב להתקין פרקט מחברה אמינה ומובילה המחויבת לאיכות גבוהה ולרמת גימור שלא רואים כל יום.

כאמור, השילוב בין לוחות בטון לקירות לבין פרקט מאפשר למעצבי הפנים להציע קשת רחבה של פתרונות ואפשרויות עיצוב. הפרקט משתלב היטב עם חיפויי בטונדה לקירות, לעמודים, לנישות ולמדרגות. יש לוחות בטון אדריכלי במגוון גוונים, גדלים ובשלל טקסטורות כך שניתן לעצב את הבית באופן מקורי וייחודי, וליהנות מאווירה נעימה וחמימה, וגם מתחזוקה קלה. כמו כן, קל ליישם את חיפויי הבטונדה על הקירות לכן חוסכים זמן ומשאבים בשיפוץ הבית וזוכים לאווירה יוקרתית ולעיצוב מותאם אישית למאפייני המשפחה ולאורח החיים שלהם.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן