שילוב חיפוי קירות עם פרקטים

אם בעבר שילוב של חיפוי קירות עם פרקטים היה מוכר בעיקר בבתים מסורתיים ובעיצוב עתיק, כיום ניתן לראות שילוב זה במגוון רחב של בתים מודרניים ובתי יוקרה מעוצבים בטוב טעם. כיום ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של פרקטים וסגנונות חיפוי קירות, דבר אשר מאפשר ליצור שילוב מושלם ביניהם, שילוב אשר יהפוך את המראה של הבית למזמין ומרשים במיוחד, שילוב אשר יגרום לכל אחד שנכנס אל אותו בית לשרוק בהתפעלות וליהנות מעיצוב ייחודי שלא רואים בכל מקום, עיצוב בלתי נשכח אשר יכול להפוך כל בית ליצירת מופת של ממש ולהעניק לדיירי הבית הרגשה ביתית ונעימה יותר בעת השהות בו.

כיצד ליצור את השילוב הנכון?

בכדי ליצור את השילוב הנכון בין חיפוי קירות לבין פרקטים בבית כדאי לעבוד עם מומחים בתחום העיצוב ולא לעשות את הבחירה לבד. חשוב להבין כי בחירה לא נכונה של חיפוי קיר או של פרקט, יכולה ליצור מראה עמוס וכבד מידי בבית, מראה אשר ישיג את התוצאה ההפוכה לחלוטין מזו שרציתם להגיע אליה. לכן, אם אתם רוצים להגיע למראה מרשים ומדויק, שילוב שיעניק לבית שלכם מראה יוקרתי ונקי, פנו אל מומחים בתחום אשר יסייעו לכם למצוא את השילוב הנכון בין חיפוי הקירות לבין הפרקט ברצפות ויסייעו לכם להתאים אותו אל הבית בצורה הטובה ביותר.

חיפוי קירות בהתאמה לריהוט

אם יש לכם ריהוט בבית, ואתם לא מעוניינים להחליף אותו בזמן השיפוצים, חשוב מאוד להתאים את אותו חיפוי קירות בו אתם בוחרים גם אל הרהיטים. זכרו כי בסופו של דבר, כשמדובר בעיצוב הבית, כל פרט משלים את השני ולכן אם תבחרו חיפוי או פרקט מבלי לחשוב על הריהוט ועל הסגנון שלו, המראה הסופי שתקבלו לא יהיה כפי שחלמתם או דמיינתם אלא ההפך הגמור מכך. לכן, כשאתם מתייעצים עם המומחים בתחום, הציגו בפניהם תמונות של הריהוט בבית שלכם ואת המראה אותו אתם מעוניינים ליצור, דבר אשר יסייע להם לבחור עבורכם את החיפוי ואת הפרקט המתאים ביותר.

התאמה נכונה לתקציב

לפני שאתם ניגשים לבחור חיפוי קירות ופרקטים לכל הבית, עליכם לדעת כי כלולה בכך הוצאה כספית לא קטנה, בייחוד אם מדובר בבית גדול במיוחד. לכן, לפני שאתם פונים אל החנות, הגדירו את התקציב שיש לכם עבור הרכישה ובחנות עצמה יידעו את הצוות בתקציב הזה. כך תוכלו לקבל ייעוץ המותאם גם לתקציב שלכם, ייעוץ אשר יאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם עומדים בטווח עלויות נכון עבורכם וכי בסופו של דבר לא יקרה מצב בו תגלו כי דווקא החיפוי קירות או הפרקט שבחרתם ואהבתם איננו מתאים לתקציב שלכם ולכן עליכם לוותר עליו, או לחרוג מהתקציב בצורה משמעותית, דבר שאיש לא רוצה להגיע אליו.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן