3 טיפים לעיצוב הבית

מעצבים את הבית מחדש, משדרגים אותו או אפילו ממש בונים מחדש את הדירה? הכנו עבורכם טיפים לעיצוב הבית שחובה להכיר. אמנם זה לא יהפוך אתכם למעצבי פנים מדופלמים, אבל בהחלט אפשר להרוויח כמה דגשים חשובים בשורות הבאות. כך נעצב את הבית בצורה שנכונה לנו, הנה כל המידע.

לא פעם, דווקא הפריטים הקטנים והשינויים הקטנים בבית, הם בדיוק מה שגורמים לשינויים ניכרים באווירת הבית הכללית. וזהו איזשהו כלל יסוד בתחום עיצוב פנים, שמנחה מעצבים לעיתים לפעול בצורה מינימליסטית. אם יש טיפ אחד שחשוב יותר מכל הטיפים האחרים, זה הטיפ של עבודה חכמה בעיצוב הבית. לא תמיד צריך לשדרג את הבית בעשרות אלפי שקלים כדי להנות מעיצוב מחודש, לעיתים דווקא השינויים הקטנים בעיצוב משליכים באופן ניכר על התחושה בבית.

עיצוב הבית - לא לפחד מגוונים שונים של צבע קירות

עצה מאיתנו, אל תפחדו מגוונים שהם אינם קלאסיים כמו לבן וקרם. בפועל, צריך להתאים את צבע הקירות בבית לעיצוב הכללי, לרהיטים ולפריטים הדקורטיביים שפזורים בחללי הבית. בעוד שצבעים כהים עשויים להיות חשוכים מדי עבור דירות מסוימות, צבעים בהירים יכולים להפיח הרבה רוח חיים בתוך חלל.

וטיפ אחרון מאיתנו, אל תחששו לקבל את הסיוע של מעצב פנים. אולי הוא ימליץ לכם על תמונה על זכוכית בסלון, אולי בכלל על תמונות קנבס, מדבקות קיר מעוצבות וכדומה. כך או כך, תוכלו לדעת שאתם מקבלים סיוע מקצועי ממישהו שכבר ראה דירה או שתיים בחייו ועיצב אותן.

עיצוב פרקטים בבית שמעוצב כפרי ונעים

אל תשכחו את הריצוף בבית, שמהווה משקל חשוב בעיצוב הכללי. פרקטים למשל, תמיד יספקו מראה אלגנטי ואסתטי מאוד, מעוצב וביתי. בית מעוצב הוא בית שגם מתאים לצרכים המשפחתיים, לצרכי הילדים ואפילו לצרכי הכלב. בעוד שישנם פרקטים שנשרטים די בקלות מציפורניים של כלבים, פרקטים אחרים עמידים יותר כנגד זה.

דבר נוסף שחשוב לזכור, ישנם פרקטים שאינם עמידים מפני חשיפה למים. אם אתם חובבי ניקיון גדולים ושופכים הרבה מים בבית, יהיה כדאי להתקין פרקטים חסינים נגד מים, גם אם הם יעלו לכם קצת יותר מפרקטים אחרים.

עיצוב פנים מינימליסטי מתבטא בהמון דרכים

אם אתם רוצים לשדרג את הבית בתקציב קטן, אתם יכולים להשתמש במגוון פריטים דקורטיביים מסוגים שונים. למשל, תמונה על זכוכית מודפסת. אתם בוחרים את התמונה, שולחים אותה להדפסה והיא חוזרת אליכם מודפסת על זכוכית. אם תרצו, תוכלו לבחור גם תמונות זכוכית עם הדפסים מוכנים מראש.

תמונת זכוכית היא דוגמה מעולה לעיצוב בית בתקציב נמוך, כמו למשל קונסולות לבתים. קונסולה מאפשרת לכם לקבל לא רק עיצוב מחודש, אלא גם פתרונות אחסון קטנים (בד"כ קונסולות מיוצרות עם מגירות קטנות). ברמה הדקורטיבית של קונסולות, אפשר גם לרכוש שידות עץ בינוניות.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן