4 טיפים לעיצוב הסלון לאחר שיפוץ

סוף סוף סיימתם את השיפוץ שחלמתם עליו ועכשיו הגעתם לשלב שבו אתם צריכים לעצב את הסלון שלכם מחדש? יש שרואים בשלב זה את החלק המהנה ביותר שבו ניתן להתפרע ולעשות ככל העולה על רוחכם, ויש שרואים בו כמטלה מורכבת ומבלבלת שקשה שלא ללכת בה לאיבוד. בדיוק בשביל זה אנחנו פה- בשביל להקל עליכם. במאמר זה נסקור מספר טיפים שיוכלו לעזור לכם בעיצוב הסלון שלכם.

 

במה להתמקד בעיצוב הסלון שלי?

כשמגיעים לשלב עיצוב הסלון יש מספר אלמנטים שיש לקחת בחשבון, בינהם הרהיטים הנבחרים, המיקום שלהם, פריטי נוי, תמונות זכוכית לקירות, צבעים, אווירה ועוד דברים רבים נוספים. בחרנו בארבעה דברים שניתן להתמקד בהם שיעזרו לכם לעשות קצת סדר בבלאגן.

צבעים: כדאי לבחור פלטת צבעים שאיתה תעבדו בעיצוב של הסלון שלכם. כדאי לבחור במספר צבעים כדי שהסלון שלכם לא ייראה מונוכורמטי ומשעמם מדי, אבל מצד שני מומלץ לא לבחור ביותר מדי צבעים כדי שהסלון לא ירגיש עמוס. שלושה או ארבעה צבעים וגווניהם השונים יכולים להיות מקום טוב באמצע.

תנסו לבחור צבעים שאתם אוהבים וצבעים שמשתלבים טוב אחד עם השני. בחירה בצבעים הנכונים תגרום לסלון להרגיש חי ומהנה, אבל גם ביתי ונינוח.

למה הסלון משמש? לשאול את השאלה הזאת יכול להדריך אתכם בבחירה של כל רהיט ואלמנט עיצובי בסלון שלכם. האם אתם משפחה שנוהגת לצפות רבות בטלויזיה? כדאי לעצב פינת טלויזיה משודרגת עם ספה גדולה, מרווחת ונוחה בשביל אותם ערבים משותפים. האם אתם נוהגים לארח? במקרה כזה כדאי שתתנו מקום של כבוד לשולחן האוכל.

 

מקומות אחסון: לפעמים כשאנו נסחפים עם עיצוב הסלון אנו שוכחים שצריך לייצר גם מקומות אחסון לכל החפצים שלנו, אז אנחנו פה בשביל להזכיר לכם- אתם צריכים מקומות אחסון, לכן כדאי תשקיעו בכאלה בסלון שלכם.

 

תנו ביטוי לעצמכם: אנחנו כל הזמן מוקפים במסרים של אחרים מסביבנו, בין אם זה פרסומות, המדיה החברתית וכדומה. הבית שלכם הוא המקדש שלכם, שבו אתם יכולים לבטא את האני האמיתי שלכם ושל בני משפחתכם. את זה ניתן לעשות באלמנטים העיצוביים השונים.

אתם יכולים לבחור תמונות משפחתיות לתלייה או פוסטרים ממוסגרים של הסרטים האהובים עליכם, אתם יכולים ליצור ספרייה מרשימה עם כל הספרים שאתם הכי אוהבים, אתם יכולים לתלות מדף צף ועליו פריטים ייחודיים מהטיולים שלכם בחו"ל- כל דבר כזה יכול לגרום לבית שלכם להרגיש הכי שלכם והכי נעים בעולם.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן