פרקט תלת שכבתי מחיר

פרקטי עץ הפכו לברירה הטבעית עבור התקנת פרקטים ביתיים. אך השאלה שעולה היא באיזה סוג פרקט עץ לבחור? פרקט תלת שכבתי הוא לעיתים קרובות התשובה הטובה ביותר!

התקשרו עכשיו: 072-3340-710 וקבלו ייעוץ חינם!

כדי להקנות לבית מראה ייחודי ומרהיב ניתן לבחור בין סוגים שונים של פרקטים, מה שלעתים הופך את הבחירה לקשה. העץ המסורתי, שמשמש פרקטים במשך מאות שנים, מהווה בדרך כלל בחירה טובה ויעילה. אך בכך לא נגמרו האפשרויות, מכיוון שצריך לבחור גם את סוג הפרקט. שני הסוגים הבולטים המוצעים כיום הם פרקט גושני מעץ מלא, או פרקט תלת שכבתי. אחד היתרונות הבולטים ביותר של פרקט תלת שכבתי הוא שהוא נחשב בדרך כלל לזול יותר מפרקט עץ מלא – על אף שאין ביניהם פערי איכות משמעותיים. אנו ממליצים לכם להגיע אלינו לרויאל פרקטים ולשמוע מאנשים שמתמחים בפרקטים על ההבדלים בין הסוגים השונים ועל מחירי הפרקטים האטרקטיביים, שנעים בין 40 ל-400 שקלים בלבד.

יותר שכבות – פחות עיוותים

פרקט תלת שכבתי הוא פרקט עץ המורכב משלוש שכבות, שמודבקות זו לזו ולחוצות זו אל זו בכיוונים הפוכים. אמנם יש גם פרקטים רב שכבתיים בעלי יותר משלוש שכבות, אבל הפרקט התלת שכבתי הוא המוכר והנפוץ ביותר מביניהם. שלושת השכבות של פרקט העץ מתחלקות כך:

  • שכבה תחתונה: שכבת בסיס המשמשת לייצוב הפרקט.
  • שכבת הליבה: השכבה הנמצאת בין שתי השכבות, והיא מאזנת ומונעת תזוזות לא רצויות של העץ.
  • שכבת המדרך: שכבה זו היא השכבה העליונה ביותר, ולכן חשוב שתהיה נאה מבחינה חיצונית, אך גם עשויה עץ יציב שיוכל להחזיק מעמד לאורך זמן בלי להיפגם.

מטרתן העיקרית של השכבות בפרקט התלת שכבתי היא למנוע עיוותים לא רצויים של העץ, ולאפשר לו להחזיק מעמד לאורך זמן, גם כשמדובר בכמות פחות מאסיבית מאלה של עץ מפרקטי העץ המלא.

לשלם עבור פרקט תלת שכבתי מחיר זול יותר

אחת הסיבות שאנשים רבים בוחרים בפרקט תלת שכבתי על פני פרקט עץ מלא היא המחיר: אחרי הכל, בהיעדר פערי איכות משמעותיים אפשר לשלם עבור פרקט תלת שכבתי מחיר זול יותר מאשר עבור עץ מלא, ועדיין ליהנות מפרקט טוב לאורך זמן. אמנם לפרקט זה אין את העמידות של פרקט העץ המלא, אך הוא מהווה תחליף הולם במחיר הוגן.

בואו לשמוע על היתרונות של פרקט תלת שכבתי, ועל ההבדלים בינו לבין שאר פרקטי העץ, ממיטב המומחים של רויאל פרקטים! ניתן להתקשר ולקבל עוד פרטים גם בטלפון: 072-3340-710.

 

התגובות סגורות

דילוג לתוכן