מחירי פרקטים

כל סוגי הפרקטים, במחירים  מדהימים ובמגוון אדיר! רק ברויאל פרקטים תיהנו מכזה מבחר, ובמחירים כל כך טובים!

התקשרו עכשיו לייעוץ חינם: 072-3340-710

הבחירה בפרקט עץ היא בחירה מצוינת. פרקט עץ הוא איכותי, אקולוגי, עמיד יותר למים ונשמר לאורך שנים, ואפילו אין צורך להחליפו. פרקט עץ מגיע בכמה סוגים ובמספר גימורים. אז איך תדעו איזה מבין פרקטי העץ הוא המתאים ביותר עבורכם?

פרקט עץ – מחירי פרקטים וסוגים שונים

לפני שבוחרים פרקט, חשוב לדעת לפחות את הפרטים הבסיסיים על סוגי ומחירי הפרקטים השונים:

  • פרקט עץ מלא, או פרקט גושני – פרקט זה בנוי מלוח עץ אחד אשר נחטב ישירות מהעץ , והוא אינו מעובד. בדרך כלל הוא יהיה עשוי מעץ אלון, בוק או דובדבן. ניתן לייבא פרקטים עץ מלא תוצרת חוץ לארץ, אך רוב הסיכויים שהמחיר שלהם יהיה גבוה יותר. כמו כן, פרקט זה דורש התקנה מדוקדקת בהדבקה או מסמור.
  • פרקט עץ רב שכבתי – פרקט זה מורכב מכמה שכבות. השכבה העליונה שלו היא עץ מלא, ושאר השכבות הן ערבוב של עץ מעובד ונסורת. ניתן לבחור בין שלוש לחמש שכבות, וכדאי לדעת שככל שיש פחות שכבות כך הפרקט איכותי יותר. בעקבות העובדה שמדובר בעץ מעובד, מחירי פרקטים אלו יהיו נמוכים יותר מפרקט גושני.

גימור לפרקט עץ

אם בחרתם פרקט מעץ גושני או פרקט רב שכבתי, נשאר לכם לבחור בין גימור לכה לגימור שמן. מטרת הגימור היא להגן על הפרקט מפני נזקים ולתרום למראה שלו. לבחירת הגימור יש אפקט משמעותי בעיצוב הבית, ולכן כדאי להשקיע בכך עוד עט מחשבה:

  • גימור לכה – גימור זה משווה לפרקט מראה מבריק, הוא זול יותר, ונחשב לעמיד בפני נזקים, לחצים ורטיבות.
  • גימור שמן – גימור זה משווה לפרקט מראה טבעי ומחוספס של עץ, הוא מעט יקר יותר, ויש צורך לחדש אותו לעיתים קרובות יותר באופן יחסי.

השקעה שמשתלמת       

בחירה בפרקט היא בסופו של דבר בחירה מוצלחת ביותר, אשר תלווה אתכם בראש שקט לטווח הארוך. פרקט מעץ נעים למגע, והוא משווה לבית אווירה חמימה ונעימה. בנוסף, פרקט עץ מבודד בין חום לקור. כמו כן, כדאי לזכוראת העובדה הבאה: מחירי פרקטים מעץ נעים בין 40 ₪ למטר ועד-400 ₪ למטר.

רויאל פרקטים – כי איכות ושירות זה אנחנו. אנו מציעים לכם מבחר ענק של פרקט עץ ופרקט למינציה, אצלנו תמצאו מחירי פרקטים מהמשתלמים בשוק! התקשרו עוד היום  072-3340-710.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן